Džastins Timberleiks sarīko pārsteigumu 88 gadus vecai vecmāmiņai

Publicēšanas datums : 16.05.2018

Neizliecieties, ka arī jūs negribētu saņemt pārsteigumu no vienīgā un neatkārtojamā Džastina Timberleika (Justin Timberlake)!

Ceļojot pa ASV savas „Man of the Woods” koncerttūres ietvaros, dziesmas „Say Something” izpildītājs Orlando arēnā „Amway Center” gribējis satikties ar kādu pavisam īpašu vecmāmiņu.

Varbūt jau esat dzirdējuši par 88 gadus veco Floridas iedzīvotāju Beti Maloniju (Bette Maloney), kura pazīstama arī kā Namija (Nammie)?

image 2
Nammie


Šā gada aprīlī Namija kļuva par interneta sensāciju, kad interneta plašumos parādījās video, kurā šī vecmāmiņa pauž savu neviltoto sajūsmu par to, ka ir saņēmusi biļetes uz JT koncertu.Kā jau varat iedomāties, šo video dabūjis redzēt arī pats Džastins un tādēļ nolēmis pats savām acīm apraudzīt šo savu īpašo fani.

„Viņš ir īsts džentlmenis, jūs visi. Jūtos pazemīga un ārkārtīgi pateicīga par visu mīlestību, kas šovakar tika izrādīta Namijai. @justintimberlake tuvplānā bija laipns, mīļš un šauuuusmīgi pievilcīgs. Labākā nakts manā mūžā un PILNĪGI NOTEIKTI labākais koncerts, ko mēs jebkad esam redzējušas,” Namijas mazmeita Sāra Vatsona (Sarah Watson) ierakstījusi Instagramā.„Man trūkst labu vārdu, lai parakstītu @amwaycenter komandu. Mūs aprūpēja Tonja, Alekss un Keta (kurai šis bija pirmais vakars kā praktikantei) un vēlāk arī Džeikobijs, kuri visi bija totāli apburoši. Šis vakars nebūtu varējis būt tāds, kāds tas bija, arī bez Andželas un Džonija no Wright Entertainment Group.”

Vēl viņa piebildusi: „Ā R K Ā R T Ī G I pateicīga. #motwtour #manofthewoods.”

Sociālajos medijos publicētajos foto redzams, ka Džastins ļāviens nofotografēties koncerta aizkulisēs un ir arī aprunājies ar Namiju. Un, jā, kā ziņo, viņš starp savu hitu izpildīšanas arī īpaši pieminējis šo fantastisko vecmāmiņu sava koncerta apmeklētājiem.

image 1
Justin Timberlake & Nammie


„Šeit bija jauka, maza dāma, kura iemanījās pat nokļūt ziņās, un viņu sauc Namija, Viņai ir 88 gadi,” skaidrojis Džastins. „Es viņu šovakar satiku. Lai kur arī tu tagad atrastos zālē, lūk, kur viņa ir, es tevi mīlu.”Kā var spriest pēc „Man of the Woods” tūres operatora uzņemtā videomateriāla, Namija Džastinam uzdāvinājusi pašas rokām šūtu kreklu viņa trīs gadus vecajam dēlam Sailasam (Silas). Un, jā, līdz vakara beigām Namija izpelnījusies pat Džastina skūpstu uz vaiga.

image 3
Justin Timberlake & Nammie


„Viņš bija absolūti apburošs, ārkārtīgi laipns un mīļs,” Sāra piebildusi sadaļā Instagram Stories. „Viņš bija ārkārtīgi mīļš pret Namiju un mums visiem.”

Redz kā, fanošana atmaksājas pat lielā vecumā!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white