Džastins Bībers un Džejs Balvins gatavi laist klajā oficiālu remiksu dziesmai “Mood”

Publicēšanas datums : 05.11.2020

Reperis “24kGoldn” kopā ar amerikāņu nozares kolēģi “Iann Dior” vasaras izskaņā satricināja mūzikas topus ar savu skaņdarbu “Mood”. Tagad Džastins Bībers (Justin Bieber) un Džejs Balvins (J Balvin) kopā ar iepriekšminētajiem reperiem laidīs klajā oficiālu remiksu, ko klausītāji varēs sagaidīt jau piektdien (6. novembrī).

Izpildītājs “24kGoldn” sniedzis nelielu ieskatu savā dzīvē, pavēstot arī par gaidāmo remiksu jau mēnesi atpakaļ. Taču šoreiz viņš pavēstījis ziņas oficiālā veidā, publiskojot ierakstu “Twitter” platformā, kurā redzama ilustrācija ar visiem četriem mūziķiem. Ar to dalījās arī Bībers, uz ko reperis atbildējis ar atzīšanos mīlestībā. 

Šī ir otrā sadarbība starp kanādiešu dziedātāju Džastinu Bīberu un kolumbiešu izpildītāju Džeju Balvinu. Iepriekš viņu ceļi krustojās, izdodot remiksēto versiju skaņdarbam “Sorry”, no Bībera 2015. gada albuma “Purpose”.

Singls “Mood” tika laists klajā šā gada jūlija beigās. Tam izdevās ieņemt pirmo pozīciju Lielbritānijas singlu topā, kā arī kāpt uz zelta pjedestāla “Billboard” klausītāko dziesmu sarakstā. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white