Džastins Bībers un Bilija Eiliša kopīgi izdod remiksu dziesmai “Bad Guy”

Publicēšanas datums : 12.07.2019

Abu mūziķu sniegtās informācijas nelielais daudzums un tā rezultātā radušās fanu teorijas nedēļas sākumā izrādījās patiesas. Džastins Bībers (Justin Bieber) un viņa kvēlākā fane jau no mazotnes - Billija Eiliša (Billie Eilish) kopīgā sadarbībā laiduši klajā remiksēto “Bad Guy” hīta versiju. 

Remikss sevī ietver jaunu pantu, ko izpilda Bībers, savukārt Eilišas “Youtube” kanālā ievietotais audio skan uz mūziķes bildes fona bērnībā. Tajā viņa redzama savā istabā, Džastina plakātu ieskāvumā. 

Jaunā zvaigzne jau iepriekš izteikusies, ka ir bijusi liela Bībera fane. Intervijā žurnālam “Marie Claire” izpildītāja atzinās, ka Džastins kļuva par viņas pirmo mīlestību. Šā gada sākumā sniegtajā intervijā medijam “Billboard”, dziedātāja atklāja, ka mūziķis ar viņu jau ir sazinājies, lai pārrunātu plānus par potenciālo sadarbību. Abi satikās šī gada “Coachella” festivālā, saplūstot sirsnīgā apskāvienā. 

“Bad Guy” ir singls no Eilišas debijas studijas albuma “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”. Skaņdarbs iemantoja milzīgu popularitāti, viennozīmīgi kļūstot par šī gada pirmās puses hītu. Vairāku Eiropas valstu mūzikas topos tas ieņēma pirmo vietu, turpretī Latvijā tas palika sestajā pozīcijā, starp britu labākajiem singliem tas ierindojās otrajā vietā, kā arī “Billboard Hot 100” tas sasniedza sudraba pjedestālu. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2
  

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white