Džastins Bībers gatavs sadziedāties ar Šerilu Koulu

Publicēšanas datums : 18.08.2017

Džastins Bībers (Justin Bieber) esot pateicis britu dziedātājai Šerilai Koulai (Cheryl Cole), ka, ja viņa vēloties saņemt palīdzību, atgriežoties mūzikas pasaulē, viņai vajagot Džastinam tikai piezvanīt.

Šerila, kura pašlaik auklē savu un Liama Peina (Liam Payne) pirmo bērnu – dēlu Bēru (Bear), ko abi sagaidīja pasaulē šā gada martā, pie atpazīstamības mūzikas pasaulē tika kā viena no meiteņu grupas Girls Aloud dalībniecēm.

image 1
Girls Aloud


Pēc grupas izjukšanas Šerila joprojām itin braši turējās mūzikas topos kā solo māksliniece, tomēr viņas karjera sāka iet uz leju pēc tam, kad 2011.gadā dziesmas „Fight for This Love” izpildītāja tika atlaista no ASV talantu šova „The X Factor”.Šo pirmdien, 14.augustā britu laikraksts „The Sun” ziņoja, ka Šerila lidojot uz Losandželosu, lai tiktos ar Džastinu. Tagad arī dziesmas „Love Yourself” izpildītājs ir mazliet apgaismojis iespējamās sadarbības jautājumu.

image 6
Cheryl Cole; Justin Bieber


„Viņa zina, ka es esmu tikai telefona zvana attālumā, ja viņa vēlas parunāt,” Džastins teicis britu laikrakstam „Metro”. „Ja es spēšu palīdzēt, es to darīšu.”

Atgādinām, ka Šerila kopš savas 2015.gada dziesmas „Only Human” nav laidusi klajā jaunu mūziku. „Only Human” netika pat līdz britu singlu čārta Top 100, lai arī nāca no tāda paša nosaukuma albuma, kurš dziedātājai bija ceturtais solo albums un izpelnījās labas atsauksmes.

image 4Kopš pārtraukuma muzikālajā darbībā 34 gadus vecā Šerila ir izveidojusi veiksmīgu smaržu impēriju, uz vienu sezonu atgriezusies ASV „The X Factor” tiesneses amatā un sākusi ģimenes dzīvi.

image 5
Paula Abdul, Simon Cowell & Cheryl Cole in "The X Factor"


Tiek runāts, ka tagad viņa esot gatava atsāknēt savu mūziķes karjeru, kam arī par iemeslu esot Liama noorganizētā satikšanās ar Bīberu.

image 3
Liam Payne & Cheryl Cole


Sākotnējos plānos bija paredzēts, ka Šerilas piektais albums nāktu klajā jau pērn, un tagad vairāki ziņu avoti apgalvo, ka viņa esot gatava atsākt darbu.

„Šerila ir tikusi pie ASV vīzas ar garāku derīguma termiņu, tāpēc var uz un no Štatiem braukt daudz biežāk,” kāds zinātājs stāstījis britu laikrakstam „The Mirror”.

image 7
Cheryl Cole in "The X Factor"


„Viņai ir ļoti paticis ar ģimeni kopā pavadītais laiks un kļūšana par māti, un viņa joprojām mēģina ieiet atpakaļ darba ritmā. Tomēr viņa ar nepacietību gaida iespēju iet pasaulē un sākt darbu studijā. Viņai joprojām piemīt dziedātājas ambīcijas, tāpēc viņa būs strādājoša māte.”

Nu, jāsaka, ne pirmā, ne pēdējā, tāpēc ar pārliecību varam teikt, ka Šerilai noteikti viss izdosies. Un, ja vēl palīgā nāks pats Džastins Bībers…

image 2
Justin Bieber

 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white