Džastins Bībers gatavojas laist klajā noslēpumainu projektu

Publicēšanas datums : 14.09.2020

Kanādiešu dziedātājs pārsteidzis visus fanus pagājušās darba nedēļas izskaņā ar intriģējošu tvītu, turpinot audzēt interesi arī šonedēļ. 

Bībers (Justin Bieber) pāgājušo piektdien savā “Twitter” profilā publiskojis ierakstu ar uzrakstu “Viena nedēļa”, savukārt 15 stundas atpakaļ dziesminieka atskaite samazinājās līdz piecām dienām. Neparasto ziņu vadīti, mūziķa fani uzreiz metās precizēt, kas notiks pēc nedēļas, sagādājot pirmajam tvītam 82 tūkstošus “patīk” nospiešanas un 15 tūkstošus retvītu. 

Pagaidām nav zināms vai drīzumā iznākošais projekts būs jauns albums, singls vai vēl viena biogrāfiskā filma. Taču ir skaidrs, ka visi, to starp arī dziedātāja kolēģi, ar nepacietību gaida šīs nedēļas piektdienu, lai uzzinātu, ko viņiem sagatavojis Džastins. 

Patlaban savu pēdējo albumu “Changes” dziedātājs laidis klajā šā gada sākumā. Tam izdevās ierindoties pirmajās pozīcijās lielā daļā gan Eiropas valstu, gan arī otrpus okeānam izpildītāja dzimtenē. Turpretī vasaras beigās Bībers pievienojās aktierim Džeidenam Smitam (Jaden Smith), lai kopīgi laistu klajā skaņdarbu “Falling for You”.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white