Džastins Bībers Coachella festivālā mēģina atdarināt Leonardo DiKaprio

Publicēšanas datums : 16.04.2018

Viss, ko viņš vēlas darīt, ir dejot, dejot, dejot…

Ja nu kādam 2018.gada Coachella festivālā bija īstais noskaņojums ballītei, tad tas bija Džastins Bībers (Justin Bieber). Puisis dejoja tā, it kā neviens viņu nevērotu!

Tā, protams, nebija patiesība, jo fani bija pasteigušies nofilmēt 24 gadus veco popzvaigzni, tērpušos raibos havajiešu šortos un pieskaņotā kreklā, kuru viņš vēlāk novilcis, dejojam festivālā atskaņotās mūzikas pavadībā jau tā pirmajā dienā – 13.aprīlī.Ja ir piemirsies, tad atgādinām, ka 2014.gadā internetā milzīgu popularitāti izpelnījās video, kuros Coachella festivālā bija redzams dejojam slavenais aktieris Leonardi DiKaprio (Leonardo DiCaprio).Tajā pašā piektdienā Bībers ticis redzēts arī, atbalstām 11 gadus veco Meisonu Ramziju (Mason Ramsey), kurš negaidīti uzstājās DJ Whethan seta laikā. Puisis šā mēneša sākumā iekaroja milzu popularitāti internetā ar video, kurā viņš redzams, vietējā „Walmart” veikalā izpildām Henka Viljamsa (Hank Williams) dziesmu „Lovesick Blues”.Džastins, kurš pats ir bijusī kanālā YouTube zvaigzne, jau iepriekš bija paredzējis, ka Ramzijs uzstāšoties Coachella festivālā, vēlāk festivāla aizkulisēs ar puiku bija pozējis pašbildēm.

image 1
Justin Bieber


image 2


image 3


image 4
Mason Ramsey & Justin Bieber


Jāpiezīmē, ka uz Coachella festivālu Bībers kopā ar draudzeni Čerisu Kitmeri (Cherissa Kittmer) bija atlidojis ar privātu lidmašīnu. Par šo detaļu ceturtdien bija paziņojusi Čerisa, savā Instagram kontā ievietojot attiecīgu fotogrāfiju.

comin' for you coachella

A post shared by CHERISSA KITTMER (@cherissakittmer) onPaša festivāla laikā Džastins ticis manīts vairāku draugu kompānijā, no kuriem viens bijis futbolista Deivida Bekhema (David Beckham) un kādreizējās grupas Spice Girls dalībnieces un modes dizaineres Viktorijas Bekhemas (Victoria Beckham) vecākais dēls Bruklins Bekhems (Brooklyn Beckham).

image 6
Brooklyn Bekcham


Diemžēl mums nav ziņu, vai Bībers noskatījies arī jau iepriekš aprakstīto The Weeknd uzstāšanos, tas varētu būt bijis visai interesanti…

image 5
Justin Bieber; The Weeknd

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white