Džastins Bībers atvainojies par rasistiskiem izteicieniem pagātnē

Publicēšanas datums : 05.12.2019

Pasaules mēroga zvaigzne Džastins Bībers (Justin Bieber) savā Instagram profilā atvainojies par rasistiskiem pagātnes komentāriem, ko viņš pieļāvis pusaudžu vecumā, kā arī akcentējis uzmanību, ka visi cilvēki ir vienlīdzīgi Dieva priekšā.


Mūziķis publiskoja attēlu, zem kura darījis zināmu svētku laikā ir gatavs atzīt un strādāt pie visiem saviem trūkumiem sevis un savu mīļoto cilvēku dēļ. Nākamajā ierakstā izpildītājs atvainojās par pagātnē pieļautajiem rasistiskiem komentāriem. “Jaunībā es nebiju izglītots un tāpēc mēdzu pieļaut teikt sāpīgas lietas, nezinot savu vārdu spēku. Rasisms joprojām ir izplatīts, un es vēlos izmantot savu balsi, lai pateiktu, ka mēs visi esam cilvēki un visi esam vienlīdzīgi Dieva priekšā.


Kaut gan pats mūziķis neprecizēja, par kuru no saviem pagātnes komentāriem viņš runā, tas varētu būt laikā, kad mūziķis bija 15 gadus vecs, pastāstot rasistisku joku kameras priekšā. Citu reizi dziedātājs pārveidoja savu skaņdarbu “One Less Lonely Girl” par pievienošanos Kukluksklanam.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Justin Bieber

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white