Džastina Bībera un Šona Mendesa kopīgais singls ir ieradies

Publicēšanas datums : 20.11.2020

Kanādiešu duets iepriecinājis savus fanus, laižot klajā jaunu kopīgo skaņdarbu ar nosaukumu “Monster”.

Stāstot par pašu sadarbību Zeina Lova (Zane Lowe) radio šovā, Šons (Shawn Mendes) atklāja dažas nianses par tapušo dziesmu. Dziesminieks atzina, ka šis singls viņam vienmēr licis saistošs, tomēr līdz galam nesaprotot īsto iemeslu, taču pēc iepazīšanās ar Džastinu (Justin Bieber) viņš sapratis, kāpēc tas viņam šķitis tiks tuvs. “Šī dziesma ir par to, kā sabiedrība liek populāras personības uz pjedestāla un pēc tam skatās, kā viņi krīt, un tā viņiem ir izklaide. Tas ir grūti,” stāsta Mendess, “Viņa [Džastina] sirds dziļi iekrita šajā jēgā. Pat vakardien mēs runājām pa telefonu veselu stundu, atklājot dziļākos tematus.”

Šons izklāstīja, ka šāds pāversiens kļuvis viņam par pilnībā izietu apli, tā kā bērnībā viņš vienmēr gribējis līdzināties Bīberam. “Man bija deviņi gadi, kad iznāca dziesma “One Time”. Viņš man bija kā Elviss. Tāpēc tagad runāt par nopietniem tematiem ar šo cilvēku, daloties savā pieredzē un viņa un manai patiesībai esot atspoguļotai šajā dziesmā, rada sajūtas, ka tā varētu būt viena no īpašākajiem dziesmām, ko esmu sarakstījis,” atzīst mūziķis.

“Monster” seko Mendesa oktobrī izdotajam skaņdarbam “Wonder”, kas iemantojis tiešu tādu pašu nosaukumu kā mākslinieka gaidāmais studijas albums. Izpildītāja ceturtā studijas plate tiks izdota 4. decembrī, piedāvājot klausītājiem 12 jaunus skaņdarbus, kā arī līdz šim jau izdotos singlus.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white