Džastina Bībera un Benija Blanko kopīgais skaņdarbs ir klāt

Publicēšanas datums : 16.10.2020

Mūzikas producenta Benija Blanko (Benny Blanco) un dziesminieka Džastina Bībera (Justin Bieber) kopīgi izdotais singls “Lonely” ir nonācis līdz klausītājiem visās straumēšanas platformās. Līdz ar ierakstu izdošanu, “Youtube” vietnē tika publiskots arī muzikālais videoklips, kur mazā Bībera lomu spēlē Džeikobs Tramblē (Jacob Tremblay).

Runājot par dziesmas izdošanas niansēm, Benijs Blanko sniedza neliela komentāru, minot dažus Džastina vārdus par skaņdarbu publiskošanu. “Viņš bija ļoti satraukts. Viņš jautāja vai tiešām šo jāizdod lielajā pasaulē. Viņš teica: “Cilvēki pazīst mani šīs lietas dēļ, un es nekad neesmu bijis tik atklāts.” Tāpēc mēs ļoti satuvinājāmies, strādājot pie šīs dziesmas. Viņš bija ļoti atklāts par visu,” stāsta producents. 

Tāpat Blanko piebilst, ka mēs katru dienu cenšamies spēlēt šo supervaroņa lomu, nemaz nesaprotot, kāpēc mums tādiem vajag būt. “Kāpēc mēs dažreiz uz sekundi nevaram būt kā bērni? Pasakot, ka es negribu to darīt, es gribu raudāt, es gribu būt bēdīgs. Pasaulē ir šī stigma, ka vīriešiem jābūt tādiem [supervaroņiem], bet tomēr tā nav. Es gribu būt viegli ievainojams. Es gribu raudāt,” atzina Blanko.

Jau ziņojām, ka šī nav pirmā sadarbība starp Bīberu un amerikāņu ierakstu producentu un dīdžeju Beniju Blanko. Pirms tam abi mūziķi strādāja pie hita “Love Yourself” no dziesminieka 2015. gada albuma “Purpose”. “Lonely” seko 18. septembrī izdotajam singlam “Holy”, kas mēneša laikā paspēja ierindoties britu singlu topa 10. pozīcijā, savukārt “Billboard 200” topā dziesma palika trešajā vietā.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Justin Bieber

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white