Džastina Bībera pazudušo kaķi atrada cita slavenība

Publicēšanas datums : 09.03.2020

Mūziķis Džastins Bībers (Justin Bieber) pēc vairāku nedēļu meklējumiem, bija zaudējis cerību atrast savu pazudušo mīluli, kaķi vārdā Suši, līdz to izpildītajam uz mājām nenogādāja cita slavenība.

Gandrīz mēnesi atpakaļ mans draugs Suši izlēma aizskriet prom. Pēc vairākām nedēļām mēs ar Heiliju (Hailey Baldwin) sākām zaudēt cerību, ka mūsu mazulis ir pazudis,” uzrakstīja izpildītājs savā Instagram ierakstā, “Vakardien mums kāds piezvanīja un pastāstīja, ka ir atraduši mūsu mazuli. Viņš bija vairāku jūdžu attālumā, noguris un tievs, taču tagad ir sveiks un vesels.”

Plankumaino mīluli atrada cita Beverlihilsā dzīvojošā pazīstamā personībā, amerikāņu televīzijas šova zvaigzne un pazīstams šefpavārs Sandra Lī (Sandra Lee). Viņa izklāstīja stāstu arī no sava skatu punktu, piebilstot, ka uzreiz saprata, cik šis kaķis ir īpašs. Slavenība izteicās, ka vēlējās atstāt mazo, lūšveidīgo draugu, it īpaši pēc tā, cik ļoti viņš bija laimīgs, kad tika vaļā no dzeloņcūkas adatām, tomēr sirdsapziņa ņēma virsroku. Sandra atzīst, ka tikai nodošanas brīdī saprata, kam pieder kaķis vārdā Suši, un tagad viņa ir kļuvusi par tanti Bīberu ģimenes mazajam draugam.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

Mākslinieki: Justin Bieber

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white