Duas Lipas koncertu “Studio 2054” noskatījušies jau 5 miljoni fanu

Publicēšanas datums : 03.12.2020

Dziedātāja Dua Lipa pagājušajā piektdienā iepazīstināja savus fanus ar “Studio 2054” pasauli, un jau pirmajās dienās šo koncertu bija noskatījušies vairāki miljoni fanu visā pasaulē, neraugoties uz to, ka tas ir maksas pasākums (10 $ jeb 8,5 EUR).

Es ārkārtīgi lepojos ar Duu un visu milzīgo komandu, kas stāv aiz šīs brīnišķīgās uzstāšanās,” preses relīzē sacījis kompānijas “TaP Music Management”, kas organizējusi šo koncertu, pārstāvis. “Duai bija ļoti svarīgi radīt kaut ko, kas pārsniedz parasta dzīvā vai tiešsaistes šova robežas, un ar “Studio 2054” viņai tas ir vairāk nekā izdevies. 

Tas ir prasījis milzu darbu, bet es ļoti lepojos, ka Dua kārtējo reizi ir sevi pierādījusi kā vienu no lielākajām popzvaigznēm pasaulē.”

Zvaigznēm pārbagātais pasākums žilbināja ar kostīmiem un tajā piedalījās tādas mūzikas pasaules superzvaigznes kā Eltons Džons (Elton John), Kailija Minoga (Kylie Minogue), Bad Bunny, FKA Twigs, J Balvin, kā arī Duas Lipas kolēģe dziesmā “Prisoner” Mailija Sairusa (Miley Cyrus).

Par saviem sasniegumiem neviltotu prieku paudusi arī pati māksliniece, Tviterā rakstot: “Esmu ĀRKĀRTĪGI priecīga jums paziņot, ka “Studio 2054” skatītāju skaits piektdienas vakarā ir pārsniedzis 5 miljonus!!! – liels paldies katram, kurš pieslēdzās!!

Jāpiezīmē, ka īpašais koncerts būs pieejams līdz šīs svētdienas, 6. decembra pusnaktij, tāpēc to noskatīties vari paspēt arī Tu.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Dua Lipa

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white