Dua Lipa kacina ar jaunām dziesmām

Publicēšanas datums : 27.01.2021

Pirms kāda laiciņa britu popmūzikas zvaigzne Dua Lipa ar savu sociālo kontu starpniecību kacināja savus pielūdzējus, solot drīzumā izdot papildu dziesmas savam jaunākajam albumam “Future Nostalgia”.

Publicētajā materiālā melnbaltā foto redzama pati dziedātāja, kura nometusies ceļos un grīdas, bet bildes apraksts vēsta: “B-puses dziesmas jau ceļā...”

Kopš dziesmas “Don’t Start Now” izpildītājas otrā studijas albuma izdošanas, Dua saviem faniem jau ir dāvājusi remiksu ierakstu “Club Future Nostalgia”, kā arī tiešsaistes koncertu ar nosaukumu “Studio 2054”. Tāpat jauniete ir piedalījusies savas pieredzējušas kolēģes Kailijas Minogas (Kylie Minogue) dziesmas “Real Groove” remiksa ierakstā.

Turklāt nesen Dua ir publiski paziņojusi, ka savu karjeru vēlas “paplašināt”.

25 gadus vecā māksliniece, kura savu debijas albumu laida klajā 2017. gadā, ar saviem diviem albumiem jau ir tikusi pie rekordus pārspējušiem panākumiem, bet tagad vēlas laist klajā arī savu modes zīmolu.

Viņa sacījusi: “Es labprāt vēlētos izdarīt kaut ko jautru modes virzienā. Pašlaik es koncentrējos uz mūziku, bet es vēlos paplašināt savu darbību un darīt arī kaut ko citu. Es ļoti labprāt kādreiz izveidotu pati savu modes zīmolu, pat ja sākumā tas ir ļoti neliels. Man ir jāiemācās iet maziem solīšiem.”

Dziedātāja domā, ka sievietēm tikt pie panākumiem mūzikas industrijā ir grūtāk nekā vīriešiem, tāpēc, pirms pievēršas citiem projektiem, vēlas būt tā, kas bruģē ceļu uz panākumiem citām sievietēm.

Viņa piebildusi: “Sievietēm mūzikas industrijā ir daudz grūtāk nostiprināt savu patību. Ideālā pasaulē mums nebūtu tik ļoti jācenšas pierādīt savu talantu, ka reizēm mēs pašas iedzenam sevi zemē ar domu: “Es gribu, lai mani sadzird.” Taču mēs dzīvojam tādā pasaulē, kādā dzīvojam. Man gribētos pierādīt, ka es to spēju. Esmu spītīga.”

Lai Duai tiešām izdodas pacelties virs zemes!

Foto: youtube.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā  

Mākslinieki: Dua Lipa

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white