Drīzumā sagaidīsim iznākam vēl vienu Teilores Sviftas sarakstītu dziesmu

Publicēšanas datums : 17.04.2018

Pilnīgi iespējams, ka jau drīzumā EHR Top 40 ieraudzīsim vēl vienu kantrī stila dziesmu.

Šonedēļ ar jaunu singlu klajā nolēmis nākt nesen atkalapvienojušais kantrī duets Sugarland, un viņu jauno gabalu ir sarakstījusi neviena cita kā pati Teilore Svifta (Taylor Swift).

image 1
Taylor Swift; Sugarland


Šī muzikālā sadarbība tapusi pēc tam, kad pagājušā gada novembrī notiekošajā CMA Awards ceremonijā Sugarland dalībnieki Dženifera Netlza (Jennifer Nettles) un Kristiāns Bušs (Kristian Bush) paziņoja par savu reformāciju.

„Viņa bija tik laipna, ka tad, kad izdzirdēja, ka mēs atkalapvienojamies un gatavojamies ierakstīt jaunas dziesmas, sameklēja mūsu kontaktus,” uz svētdien notikušās ACM Awards ceremonijas sarkanā paklāja Bušs pastāstījis raidījumam „Entertainment Tonight”. „Viņa mums teica: „Man ir dziesma, vai vēlaties to iedziedāt?” Un mēs teicām: „Ē, jā!” Tas bija mazliet nervus kutinoši. Es negribēju to sabojāt!”

image 4
Sugarland


Netlzu šī iespēja dziedāt vienu no Sviftas dziesmām esot satraukusi mazāk. „Viņai tā ļoti patika, un viņa vēlējās, lai mēs kļūstam par tās daļu, kas ir ļoti satraucoši,” piebildusi kantrī dziedātāja. „Viņa teica: „Man ir dziesma,” un mēs sacījām: „OK, atsūti to mums.””

Dziesma, kuras nosaukums ir „Babe”, tikšot iekļauta grupas gaidāmajā albumā „Bigger”, kura izdošana paredzēta 8.jūnijā.

Tas, ka Sugarland metušies uz vienu roku ar albuma „Reputation” autori, patiesībā ir visai loģiski. Abas mūzikas zvaigznes savu karjeru attīstījušas Nešvilā aptuveni vienā un tajā pašā laikā.

image 2
Taylor Swift


„Kad viņa sāka muzicēt, arī mēs tikko bijām sākuši,” Netlza turpinājusi. „Viņai ir mūsu EP, ko mēs izdevām, pirms vēl bijām parakstījuši līgumu ar kādu ierakstu kompāniju. Tas ir tāds mazs EP, ko mēs uzdāvinājām viņai ar mūsu autogrāfiem. Sajūta pilnīgi noteikti ir tāda, it kā būtu noslēdzies kāds loks. Viņa ir fantastiska dziesmu autore. Viena no labākajām.”

Kā jau tas bieži vien ir Teilores Sviftas dziesmu gadījumos, fani jau tagad strādā pilnas slodzes darbu, lai mēģinātu noskaidrot, kurš īsti slēpjas aiz dziesmas nosaukumā aprakstītā „Mazā” vārda.

Sugarland gan par šo tēmu bijis visai maz sakāmā.

image 3
Sugarland & Taylor Swift


„Es turēšu savu muti un ļaušu viņai izstāstīt šo stāstu. Es ļaušu pašai dziesmai izstāstīt šo stāstu,” sacījusi Dženifera. „Viņas dziesmas ir tādas kā mazas grēksūdzes. Viņa savu dzīvi dzīvo caur tām, tad jau jūs redzēsiet.”

Tad vai arī šo dziesmu varētu būt iedvesmojusi kāda no Teilores bijušajām mīlestībām?

„Tā tas varētu būt,” kacinājusi Netlza. „Taču no manis jūs to neesat dzirdējuši. Mēs nezinām. Mēs viņai nejautājām, es tikai izdaru secinājumus no dziesmas teksta.”

Tad nu gaidīsim „Babe” iznākšanu, lai varētu izdarīt paši savus secinājumus!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white