Drīzumā gaidāma Dreika sadarbība ar 76 gadus vecu mākslinieku

Publicēšanas datums : 14.05.2018

Nākamajā mēnesī dziedātājs – veterāns Pols Anka (Paul Anka) beidzot atklās savu neticamo muzikālo sadarbību ar reperi Dreiku (Drake).

76 gadus vecais dziedātājs pirmo reizi savā Instagram kontā atklājis, ka sadarbojas ar dziesmas Hotline Bling” izpildītāju šā gada februārī.

image 2
Drake; Paul Anka


„Viens no lieliskajiem vakariem… daudz kas vēl sekos!” viņš pierakstījis līdzās abu fotogrāfijai. „Ļoti patīk sadarboties ar Dreiku.”Kopš tā laika par jauno dziesmu nav publicēts sevišķi daudz detaļu, taču par neparastā pāra plāniem Anka pastāstījis ceturtdien, 10.maijā, Toronto notiekošajā Canadian Music and Broadcast Industry Awards ceremonijā saņemot Balvu par mūža ieguldījumu.

image 3
Paul Anka


„Es strādāju kopā ar izcilu jaunu mākslinieku, kurš pašlaik ir tik karsts, cik vien var būt, ar vēl vienu jaunu kanādieti, un viņa vārds ir Dreiks,” viņš sacījis. „Mēs esam kaut ko ierakstījuši, un tas tiks laists klajā jūnijā. Tas ir viss, ko varu jums atklāt.”

Maikls Bublē (Michael Buble), kurš Ankam pasniedza balvu, pastāstījis, ka par unikālo studijas sesiju uzzinājis drīz pēc tam, kad tā notikusi.”Lai arī es labi pazīstu Polu, nekad nav iespējams pierast pie tā, ka Pols Anka tev zvana un saka: „Ak, Dievs, tam Dreikam gan ir forši bīti. Goda vārds! Šī puiša mūzikas izjūta nudien ir fantastiska,” – un es nejokoju. Tā patiešām notika,” atklājis Bublē. „Pols ir Bendžamins Batons (Benjamin Button) dziedātāju vidū, un viņš ar katru gadu kļūst tikai jaunāks. Viņa zinātkāre un viņa vibrācijas ir „lipīgas”.”

image 4
Michael Buble


Pagaidām no Dreika par viņa un Pola Ankas kopīgo projektu nekādi komentāri nav saņemti, un nav zināms, vai šis jaunais duets tiks iekļaut hip-hopa zvaigznes gaidāmajā albumā „Scorpion”, kuru paredzēts laist klajā jūnijā.

image 1
Drake


Lai kā arī tur būtu, šī tomēr ir sadarbība, ko mēs nekādi negaidījām, tomēr gaidām ar tik pat lielu nepacietību kā jebkuru Dreika projektu!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white