Dreiks publiskojis īstu ieskatu nākamā gada albumā

Publicēšanas datums : 26.10.2020

Pasaules slavu ieguvušais kanādiešu reperis Dreiks (Drake) savu sociālo mediju platformās publiskojis īstu videoklipu ar ieskatu savā nākamā gada albumā “Certified Lover Boy”.

Izvietotajā klipā ir redzams mazs puika, kurš cītīgi vēro debesis, tiecoties ar roku aizsniegt krītošās lapas mēness gaismas ieskāvumā. Tāpat redzams arī mūziķis, demonstratīvi skatoties kamerā. 

Pēc kārtas sestais studijas albums tiks nogādāts līdz klausītājiem nākamā gada janvārī. Tas sekos izpildītāja 2018. gada albumam “Scorpion”, kas tolaik satricināja visas pasaules mūzikas topus. Plate spēja kāpt uz zelta pjedestāla lielākajā daļā Eiropas valstu, tāpat saņemot arī divas godalgas nākamajā gadā. 

Kopumā visi dziedātāja albumi spējuši bez problēmām ieņemt pirmo vietu “Billboard”, kā arī Kanādas albumu topā. Savukārt ar britu klausītākā albumu saraksta augšgalu, mūziķim nenākas tik viegli. Kaut gan iepriekšējās divas plates veiksmīgi ierindojās saraksta virsotnē, Dreika debijas, otrais un trešais albums attiecīgi ieņēma 15., piekto un otro pozīciju, kas vienalga nepārprotami ir ievērojami lielisks rezultāts.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Drake

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white