Dreiks pārspēj The Beatles rekordu britu singlu topā

Publicēšanas datums : 17.04.2018

Pateicoties singliem “God’s Plan” un “Nice For What”, Dreiks (Drake) uzstādījis jaunu rekordu. 

Kā jau ziņojām, aizvadītajā nedēļā Dreiks pēdējā brīdī pamanījās izcīnīt uzvaru britu singlu topā ar dziesmu “Nice For What”. Šī ir jau otrā Dreika dziesma 2018. gadā, nepilnu trīs mēnešu laikā, kura ieguvusi Nr. 1 titulu. Un izrādās, ka šis sasniegums ir palīdzējis kanādiešu reperim pārspēt britu topa rekordu, kuru līdz šim noturēja leģendārā grupa The Beatles

Oficiālā preses relīzē teikts, ka Dreiks ir pārspējis rekordu par visīsāko laika periodu starp britu Nr. 1 debijām no viena mākslinieka. Līdz šim vienīgie, kas varēja lepoties ar šādu rekordu bija The Beatles, kuru Nr. 1 hitam “Get Back” 1969. gadā sekoja “The Ballad of John and Yoko”, kas reizē bija arī grupas pēdējais britu Nr. 1 singls. 

Dreika “God’s Plan” britu singlu topa virsotni sasniedza 1. februārī, kur noturējās deviņas nedēļas pēc kārtas. “Nice For What” virsotni sasniedza 19. aprīlī. Savukārt The Beatles “Get Back” topa virsotni sasniedza 29. aprīlī 1969. gadā, noturot pozīciju sešas nedēļas, kam tā paša gada 10. jūnijā sekoja “The Ballad of John and Yoko”, noturot pozīciju trīs nedēļas. 

image 1
The Beatles

Sveicam Dreiku un gaidām, kādus rekordus mūziķis pārrakstīs turpmāk! 

Mākslinieki: Drake, Beatles

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white