Dreiks jaunajā albumā apstiprina, ka ir tēvs

Publicēšanas datums : 03.07.2018

Dreika (Drake) ilgi gaidītais albums beidzot ir klāt, un mūziķim ir mums kas jauns sakāms.

Pēc nedēļām un mēnešiem ilgi apkārt klīdušajām baumām Dreiks ir izmantojis savu jauno albumu „Scorpion”, lai apstiprinātu, ka viņš patiešām ir tēvs dēlēnam.

image 1Kā jau esam ziņojuši, ilgu laiku ticis baumots, ka kanādiešu mūziķis ir pieaugušo filmu aktrises Sofijas Bruso (Sophie Brussaux) dēla tēvs. Šīs baumas ieguva sevišķi plašus apjomus pēc tam, kad Dreika kolēģis un konkurents Pusha T to pieminēja savā pret Dreiku vērstajā dziesmā „The Story of Adidon”.

image 4
Drake; Pusha T


„Es neslēpu savu bērnu no pasaules, es slēpu pasauli no sava bērna,” („I wasn’t hiding my kid from the world, I was hiding the world from my kid,”) Dreiks repo savā jaunajā dziesmā „Emotionless”, kas izklausās kā tiešs atsitiens Pusha T izteiktajam pārmetumam, ka „tu slēp savu bērnu, ļauj puisēnam pārnākt mājās.” („you are hiding a child, let that boy come home.”)Patiesību sakot, albumā „Scorpion” ir atrodamas vairākas atsauces uz Dreika dēlu. Albuma pēdējā dziesma „March 14” ir uzrakstīta kā atklāta vēstule šim bērnam. Dreiks iedziļinās savās sajūtās pēc kļūšanas par tēvu un dod mājienu par savām visai attālinātajām attiecībām ar Bruso.

image 3
Sophie Brussaux & Drake


„Vakardienas rīts bija traks, man bija jāaprod ar domu, ka tā vairs nav nekāda varbūtība,” („Yesterday morning was crazy, I had to come to terms with the fact that it’s not a maybe,”) Dreiks dzirdams sakām šajā dziesmā. „Tie sūdi ir patiesība, tieša un neapstrīdama. Viņa nav mana mīļākā kā Billija Džīna (atsauce uz Maikla Džeksona (Michael Jackson) 1983.gada dziesmu „Billie Jean”), bet bērns ir mans.” („That s— is in stone, sealed and signed. She not my lover like ‘Billie Jean,’ but the kid is mine.”)

image 2
Drake; Sophie Brussaux


Atgādinām, ka Dreika albums „Scorpion” ir pieejams mūzikas straumēšanas platformās Spotify un Apple Music.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white