Donalds Glovers pārsteidzis ar negaidītu albuma izdošanu

Publicēšanas datums : 16.03.2020

Amerikāņu dziedātājs, reperis un aktieris Donalds Glovers, kurš mūzikas industrijā plašāk pazīstams zem sava segvārda “Childish Gambino”, svētdienas rītā laida klajā ceturto studijas albumu “Donald Glover Presents”. Tomēr īsi pēc tam albuma saturu izdzēsis.

Kā ziņo medijs “Billboard”, mūziķis izveidoja mājaslapu ar albuma nosaukumu, kurā bija pieejams pats plates saturs, kā arī albuma vāks. Dziesmas tikušas atskaņotas pa apli bez to nosaukumiem. Taču, ja kādam klausītājam ir vēlme to noklausīties tagad, tad viņu gaida sarūgtinājums, jo mājaslapā pagaidām ir redzams tikai albuma nosaukums un dzirdams klusums. Glovers publiskoja skaņdarbu “Vibrate” “Youtube” vietnē, tomēr arī tas vairāk nav pieejams.

Pēc “Billboard” medijam sniegtās informācijas, 12 dziesmu garais albums ietver jaunus skaņdarbus, sadarbībā ar Arianu Grandi (Ariana Grande) un reperi “21 Savage”. Pagaidām nav skaidrs vai albuma izdošana un tā agrīnā izdzēšana bija mārketinga triks vai arī kļūda. Dziesminieks pagaidām komentārus nav sniedzis.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white