Don’t Lie! Fērgija tomēr nav pametusi The Black Eyed Peas

Publicēšanas datums : 05.06.2017

Ja kādreiz The Black Eyed Peas dziedāja „Don’t Phunk With My Heart”, tad gribētos zināt, kāpēc viņi nolēmuši tā izrīkoties ar mūsu sirdīm?

Pagājušās nedēļas nogalē pati „Hercogiene” Fērgija (Fergie) atspēkojusi ziņu, ka viņa esot pametusi leģendāro hip-hopa/deju grupu, lai pilnībā pievērstos savai solo karjerai.

image 1
Fergie


Žurnālam „Billboard” adresētajā paziņojumā 42 gadus vecās dziedātājas pārstāvis paskaidrojis: „Fērgija joprojām ir The Black Eyed Peas daļa un ārkārtīgi mīl savus brāļus. Tomēr pašlaik viņa koncentrējas uz savu solo albumu un sadarbību ar ierakstu kompāniju BMG un ar nepacietību gaida, kad fani varēs noklausīties viņas jauno mūziku.”

Kā jau rakstījām, ziņa par to, ka Fērgija esot oficiāli atstājusi grupu The Black Eyed Peas parādījās pagājušajā ceturtdienā, kad grupas dalībnieks Will.I.Am intervijā Apvienoto Arābu Emirātu žurnālam „Ahlan!” ļāva noprast, ka Fērgija nekad nav bijusi nekas vairāk kā tikai pieaicināta soliste, kura tagad aizgājusi savu ceļu.

image 2
Will.I.Am


Pēc tam gan Tviterā reperis un producents atkāpies no saviem vārdiem rakstot: „Meli… @Fergie koncentrējas uz #DoubleDutchess & @BEP veido #MastersOfTheSun… Tas nenozīmē, ka @fergie ir aizgājusi no #BEP uz visiem laikiem.”Uz šo paziņojumu Fērgija pati reaģējusi, paužot mūžīgu atbalstu saviem „brāļiem”.

image 3Tā nu atkal izskatās, ka izveidojusies situācija, ka viens kaut ko ne tā pateicis, otrs kaut ko ne tā sapratis, bet trešais visu to pastāstījis citiem.

Galvenais, ka Fērgijas un The Black Eyed Peas starpā joprojām valda mīlestība, tomēr atļausimies šoreiz viņiem atgādināt dažus pašu reiz paustus aicinājumus:

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white