DJ Khaled izdevis divus jaunus singlus kopā ar Drake

Publicēšanas datums : 20.07.2020

Piektdien 17.jūlijā ar diviem singliem  - “POPSTAR” [piedaloties Drake] un “Greece” [piedaloties Drake] pie klausītājiem atgriežas GRAMMY balvu ieguvējs, mākslinieks, mūzikas industrijas vizionārs, inovatīvs influenceris, magnāts un mega-producents DJ Khaled. Singlus producējis Asahd & Aalam Khaled ar We The Best/Epic Records. 

image 1

Khaled  abās dziesmās ir iekļāvis spēcīgus vēstījumus, ko papildina producēšanas elementi un ritmi. Šīs dziesmas turpina vienu no leģendārākajām sadarbības brālībām hip-hopa vesturē, starp Khaled un Drake. Šī ir arī viņu pirmā apvienošanās trīs gadu laikā! Līdz šim viņi jau bija kopā radījuši sešas dziesmas, tai skaitā “I’m on One” [2011], “No New Friends” [2013], “For Free” [2016], “To The Max”[2017].

“POPSTAR” un “GREECE” ir grandiozs vēstnesis Khaled  divpadsmitajam ierakstu albumam Khaled Khaled, kurš gaidāms drīzumā un ir viens no gaidītākajiem hip-hopa notikumiem 2020. gadā.  Albums būs mākslinieka vispersoniskākais un spēcīgākais darbu apkopojumu līdz šim. Viņš atzīstami iesāka šo gadu uzvarot GRAMMY balvu kategorijā “Best Rap/Sung Performance”, par ierakstu “Higher” [piedalās. Nipsey Hussle & John Legend], kas bruģējis spožu ceļu 2020. gadam. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Mākslinieki: Dj Khaled feat. Drake

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white