“Disney” paziņojuši, ka Bejonse ir producējusi albumu “The Lion King: The Gift”

Publicēšanas datums : 10.07.2019

Sociālo mediju profilos, “Walt Disney” kompānija paziņojusi, ka populārā dziedātāja Bejonse (Beyonce) uzņēmusies atbildīgā kuratora un producenta lomu albuma “The Lion King: The Gift” tapšanā, kas, kā jau nosaukums liek noprast, tiks veltīts drīz iznākošajai filmai “Karalis Lauva” (“The Lion King”). Jaunajā albumā un oficiālajā filmas skaņu celiņā tiks iekļauta arī Bejonses dziesma “Spirit”. 

 

Pēc “Instagram” esošā paziņojuma var noprast, ka filmai veltītā plate, kur mūziķe atveido lauvas Nalas lomu, iekļaus daudzus citus pasaulē pazīstamus māksliniekus.

Par jauno projektu, oficiālajā paziņojumā, Bejonse izteica pāris vārdus: “Šī ir jauna pieredze stāstījuma veidošanā. Es vēlējos kaut ko vairāk nekā atrast dziesmu kolekciju, kuru tapšanu iedvesmoja filma. Es vēlējos katru aizvest savā ceļojumā, kas savītos kopā ar stāstu. Katra dziesma ir sarakstīta tā, lai atspoguļotu filmas darbību, kas ļauj klausītājiem iedomāties pašiem savu bildi, klausoties jaunu, mūsdienīgu interpretāciju. Autentiskums un sirsnība man bija ļoti svarīgi”, atklāj mūziķe. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2
 

Mākslinieki: Beyonce

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white