Diplo joko par Pusha T gājienu izmantošanu savā strīdā ar Zedd

Publicēšanas datums : 14.06.2018

Diplo ir pajokojis par pilna apmēra muzikālu uzbrukumu savam konkurentam Zedd, ja tas atteiksies izdzēst savu Tvitera kontu pēc tam, kad tiešsaistē atjaunojis viņu abu kašķi.

Zedd avīžu virsrakstos iekļuva šo pirmdien, 11.jūnijā, kad viņš retvītoja kādu lamuvārdiem pilnu moldoviešu dīdžeja Maksa Vangeli (Max Vangeli) tvītu, kurā Diplo apveltīts ar visai neizsmalcinātiem epitetiem par to, ka tas pret viņu kādā nesenā koncertā Honkongā izturējies kā pret tukšu vietu.

Piekrītot Vangeli viedoklim, Krievijā dzimušais vācu producents tvītu komentējis ar tekstu: „100% taisnība”, bet tad mainot savu viedokli un tvītu izdzēšot.

image 1Tomēr viņa publikācija jau sākusi rosināt skandālu, un pēc ziņas par Zedd izteikto kritiku izlasīšanas portālā Billboard.com otrdien, 12.jūnijā Diplo „atkratījies” no atsāktā kašķa, atgādinot par dziesmas „The Middle” zvaigznes piedalīšanos 2016.gada konfekšu „M&M’s” reklāmā.

image 2
Zedd & Diplo


„Nu, @billboard, man kašķim vajag ko stiprāku,” Diplo atzīmējis. „Es šo puisi jau ieliku zārkā pirms diviem gadiem, kad viņš uztaisīja dziesmu Walgreens (aptieku ķēde) vai tamponu ražotājam vai kas nu tas bija.”Dziesmas „Lean On” zvaigzne, kurš iepriekš ir skaļi kritizējis Zedd 2015.gada albumu „True Colors”, tad atklājis, ka viņam liegts apskatīt 28 gadus vecā mūziķa Tvitera lapu un salīdzinājis abu domstarpības ar tām, kas vēl pirms pavisam neilga laika valdīja reperu Pusha T un Dreika (Drake) starpā, kuri savas pretenzijas vienam pret otru izteica ar nievājošu dziesmu starpniecību.

image 3„Es došu @Zedd 24 stundas, lai izdzēstu savu Tvitera kontu, vai arī izmantošu pret viņu pilnu Pusha T programmu,” tvītojis Diplo.Tad viņš dalījies ar Zedd paša iepriekš publicētu foto, kurā viņš redzams sarkanā kapučjakā ar peles ausīm, kuram komentārā ierakstīts:  Baumas ir patiesas. Es esmu Mikipele.”„Zeddidona stāsts,” iesmējis Diplo, liekot saprast, ka šo banālo foto izmantošot par vāka noformējumu savam muzikālajam uzbrukumam Zedd, tieši tāpat kā to izdarīja Pusha T ar vecu Dreika foto, izmantojot to par sava singla „The Story of Adidon” vāka noformējumu.Rokeris Metjū Koma (Matthew Koma), kurš ir Hilarijas Dafas (Hilary Duff) draugs un gaidāmā bērna tēvs, ātri vien pieslēdzies šim skandālam un piedāvājis Diplo konkrētajā dziesmā izmantot viņa vokālu.

„Es piedalīšos kā viesmākslinieks,” viņš atbildējis uz Diplo tvītu.Zedd atbilde viņa muzikālajam pretiniekam vēl tiek gaidīta, bet Diplo ir kontaktējies ar Vangeli, lai atvainotos par savu izturēšanos, kas bijusi visa šī notikuma sakne.

„@maxvangeli, piedod, brāli, kad tu man Honkongā lūdzi autogrāfu, es patiešām nodomāju, ka tu esi kārtējais fans, un nezināju, ka arī tu jau agrāk esi spēlējis šajā pašā koncertā, mana vaina,” viņš rakstījis. „Lai tev visā veicas!”Lai gan jaunas dziesmas mūs vienmēr priecē, nievājoši skaņdarbi par kādu citu mākslinieku nav mūsu mīļākā „barība”!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white