Dimitri Vegas&Like Mike un Regard sniedz Destiny Child "Say my name" jaunu versiju

Publicēšanas datums : 24.07.2020

Viena no labākajām tūkstošgades sākuma R&B dziesmām “Say My Name” ir ieguvusi pop influencētu otro elpu, kuru radījuši internacionālie producenti un DJ Dimitri Vegas & Like Mike un Regard. Eksluzīvu jaunās dziesmas PIRMATSKAŅOJUMU klausies tikai EHR (European Hit Radio) - šodien (24.07.2020) plkst. 13:10!

Destiny Child klasika, ilglaicīgais radio un klubu favorīts visā pasaulē, ir tapis par ballītei gatavu hitu, kas vibrē gludās frekvencēs, paliekot uzticīgs dziesmas oriģinālam. Šī trio 2020. gada “Say My Name” pārveidojums ved šo R&B himnu dziļāk un dod atsvaidzinošu skanējumu vienai no pasaules atpazīstamākajām dziesmām. 

Slavenais duo no Beļģijas Dimitri Vegas & Like Mike un šī brīža pasaules Nr.1 DJ, atsaucoties uz Top1000DJ’s Poll, turpina darboties ar augstiem apgriezieniem. Pēc veiksmīgām sadarbībām ar tik daudzpusīgiem māksliniekiem kā Diplo, Snoop Dogg, Paris Hilton, Gucci Mane, Sebastian Yatra un Wiz Khalifa, Dimitri Vegas & Like Mike ir spējuši strauji kāpināt savas mūzikas popularitāti augošajā fanu bazē. Viņu singls “Instagram” kopā ar David Guetta, Afro Bros, Daddy Yankee un Natti Natasha ir ieguvis jau vairāk kā 300 miljonu klausījumu visa pasaulē. Laikā, kad šīs apvienības fani būtu gatavojušies Garden of Madness Ibiza residency un Tomorrowland Festival, brāļi turpina izdot lielus, labu sajūtu singlus, kas ir radīti vasarai, vienalga vai mājās, vai ballītē, un šis pēdējais singls “Say My Name” ir lielisks piemērs viņu hitu veidošanas spējām.

Lēmums sadarboties ar Regard nāca pēc duo sagatavotā remixa Kosovas mākslinieka internacionālā hita “Ride it” izdošanai 2020. gada sākumā. “Ride It” eksplodēja gan dziesmu topos, gan playlistēs uzreiz pēc tā izdošanas 2019. gadā un dziesma pārņēma internetu ar vētru, visstraujāk caur platformu TikTok. Šis singls ātri vien sasniedza Top10 pozīcijas dziesmu topos visā pasaulē. Nopelnot vairākas Zelta, Platīna un Dimanta sertifikācijas, dziesma kļuva par vienu no gada lielākajiem hitiem. 2020. gadā Regard izdeva singlu “Secrets” kopā ar Britu dziedātāju un dziesmu autoru Raye, kas šobrīd ir pārsniedzis 100 miljonu kopējo klausījumu un turpina augt.

Ar “Say My Name” šis trio apvienojas, lai radītu ierakstu, kas ir audzēts no viņu pašu individuālajām muzikālajām personībām, kas ļauj pārvērst nenovecojušu R&B klasiku draudzīgā pop hitā! 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

 

 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white