Dīdžejs Tiesto laidis klajā jaunu singlu

Publicēšanas datums : 25.09.2020

Pasaules slavu iemantojušais nīderlandiešu dīdžejs un deju mūzikas ikona Tiesto (Tiësto) ir atgriezies ar jaunu skanējumu, laižot klajā savu jaunāko singlu “The Business”.

Gaidītais skaņdarbs oficiāli tika izdots ierakstu kompānijas “Atlantic Records” paspārnē, ar ko mūziķis pavisam nesen parakstījis līgumu. Līdz ar dziesmu pie klausītājiem nonācis dziesmas videoklips, kura režisors ir Kristiāns Breslauers (Christian Breslauer) un tajā redzams virtuālās vides komiķis Keisijs Frejs (Casey Frey), kurš ar mūzikas palīdzību atgriežas dzīvē uz vēl vienu trakulīgu nakti.

Esmu daudz strādājis ar mūziku, kas man patīk. Taču, kad dziesmas radīšanas procesā attīstās kā konkrēti šī dziesma, tad zini, ka ir izdevies radīt ko īpašu. Esmu satraukti priecīgs Jums to atrādīt. Turklāt esmu gandarīts, ka varu to darīt kopā ar “Atlantic”, kas ir viena no pasaules labākajām kompānijām, kas specializējas deju mūzikas žanrā, ” par jauno sākumu stāsta Tiësto preses relīzē.

Patlaban izpildītājs laidis klajā septiņus studiju albumus, pēdējam no tiem iznākot šā gada 15. maijā. Dīdžejs ir ieguvis “Grammy” godalgu un platīna statusu vairākām dziesmām, savukārt žurnāls “Mixmag” ir nosaucis Tiesto par “Visu laiku labāko dīdžeju” (“The Greatest DJ of All Time”). 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white