Dīdžejs “Alesso” kopā ar Tini izdod vasarīgu dziesmu

Publicēšanas datums : 17.06.2019

Zviedru dīdžejs un ierakstu producents ir izdevis savu jaunāko skaņdarbu “Sad Song” sadarbībā ar Argentīnas izcelsmes dziedātāju Tini (Martina Stoessel). 

Dziesma sevī savij kopā pop un deju mūzikas žanru. “Šajā dziesmā man patīk tas, ka tai ir dažādi veidi, kā to klausīties. Tu vari pazust dziesmas ritmā, jo tas ir priecīgs, taču teksts atklāj skumju, daudz emocionālāku stāstu. Kopumā, man šķiet, ka tā parāda, ka mīlestība ir ļoti sarežģīta un tu vari zaudēt kontroli pār sevi, kad esi iemīlējies”, preses relīzē stāsta “Alessso”. 

Tini laida klajā savu debijas albumu 2016. gadā. Pēc diviem gadiem sekoja viņas nākamais albums “Quiero Volver”, kā arī viņa ņēma dalību Alvaro Solera (Alvaro Soler) dziesmas “La Cintura” remiksā. 

Alesso” savu debijas albumu “Forever” izdeva 2015. gadā. Mūziķa dzimtenē tas ierindojās ceturtajā vietā, savukārt ASV elektroniskās mūzikas albumu topā ieguva pirmo vietu. Viņš ir sadarbojies ar tādiem mūziķiem kā Tūve Lū (Tove Lo), Kalvins Hariss (Calvin Harris), Deivids Geta (David Guetta) un citiem. 2012. gadā viņš piebiedrojās Madonnas “MDNA” koncerttūrē. 

  

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white