Demija Lovato un Marshmello gatavojas izdot kopīgu dziesmu

Publicēšanas datums : 07.09.2020

Amerikāņu dīdžejs un ierakstu producents Marshmello iekurinājis fanu interesi pagājušās nedēļas izskaņā, ievietojot jaunu bildi savā Instagram profilā. 

Kā ziņo medijs Billboard, izpildītājs bildei pievienojis uzrakstu: “Hello? Demi?”, taču pašlaik mūziķa ierakstā redzams tikai uzraksts “hello”. Visticamāk, dīdžejs mainījis publiskoto ierakstu, pēcāk izvietojot īsu video savā Twiiter profilā, demonstrējot fanu reakcijas uz potenciālo sadarbību ar Demiju Lovato (Demi Lovato). Turpretī dziedātāja uzreiz lika kārtis galdā, paziņojot par savu sadarbību ar populāro dīdžeju Instagram profilā. Lovato paziņoja dziesmas nosaukumu “It’s OK Not To Be OK”, ievietojot to pašu “Marshmello” video fragmentu.

Singls kļūs par ceturto Lovato skaņdarbu šajā gadā, sekojot 16. aprīlī izdotajam singlam “I’m Ready”, kas tapa sadarbībā ar Semu Smitu (Sam Smith). Savukārt dīdžejam jaunā dziesma kļūs par sesto 2020. gadā, sekojot singlam “Baggin” un skaņdarbam “Come & Go”, kas tika iekļauts Juice WRLD piemiņas albumā. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Mākslinieki: Marshmello

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white