Demija Lovato izrakstīta no slimnīcas

Publicēšanas datums : 07.08.2018

Demija Lovato (Demi Lovato) turpinās savu ārstēšanos rehabilitācijas centrā, lai atgūtos no narkotiku pārdozēšanas, ko māksliniece piedzīvoja 24. jūlijā. 

Kā ziņo laikraksts “People”, zvaigzni izrakstīja no Losandželosas “Cedars-Sinai” slimnīcas 4. augustā un uzreiz tika pārcelta un kādu citu pacientu uzraudzības iestādi, kuras nosaukums pagaidām nav atklāts, lai Demija varētu netraucēti gūt palīdzību, kas viņai nepieciešama. 

Anonīms avots žurnālam “People” pateicis: “Demija pameta slimnīcu nedēļas nogalē. Viņa turpinās saņemt palīdzību un aprūpi pacientu uzraudzības rehabilitācijas iestādē. Slimnīcā viņu ielenca ģimene un draugi, kas atbalsta viņas būšanu skaidrā. Viņi visi vēlas, lai Demija būtu labākā sevis versija. […] Viņai priekšā ir ļoti garš ceļš, bet ar visu mīlestību, viņas ceļojums varētu pavisam noteikti būt pozitīvs.” 

image 1
Demi Lovato

5. augustā pati māksliniece pirmo reizi pēc atgadījuma uzrunāja fanus atvērtā vēstulē, ko publicēja savā Instagram profilā. Tajā viņa pateicas visiem atbalstītājiem un laba vēlētājiem un apgalvo, ka turpinās cīnīties. 

Mākslinieki: Demi Lovato

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white