Demī Lovato un Semu Fišeru citu cilvēku domas neuztrauc

Publicēšanas datums : 08.02.2021

 

Mūzikas pasaule ir kļuvusi par vienu duetu bagātāka.

Demī Lovato (Demi Lovato) un Sems Fišers (Sam Fischer) ir pārstājuši uztraukties par to, ko par viņiem domā citi cilvēki. Pagājušajā piektdienā klajā laistajā duetā “What Other People Say” abi mūziķi apvienojuši spēkus, lai paskaidrotu, kāpēc.

“What Other People Say” autors ir Fišers, un, kā ziņots preses relīzē, šī dziesma patiesībā tapusi vēl pirms viņa debijas singla “This City”. 

Pats autors, kurš esot bijis “stāvā sajūsmā” kad Lovato piekritusi piedalīties duetā, jauno singlu apzīmējis ar vārdu ‘atzīšanās”.

“Tā ir par sabiedrības spiedienu un par to, kā aizraušanās ar nepareizajām lietām var tevi mainīt.”

Savukārt Lovato savu iesaisti dziesmā skaidrojusi ar vārdiem: “Šī dziesma ir pārdomas par to, kā vari sevi pazaudēt, nemitīgi cenzdamies izpatikt citiem cilvēkiem un sabiedrībai vispār. Tieši tāpēc es vēlējos iesaistīties šajā duetā ar Semu.

Galu galā tā ir par diviem cilvēkiem, kuri sanāk kopā, lai veidotu saikni un atrastu risinājumu savām problēmām.”

Zemāk vari noskatīties “What Other People Say” teksta video:

Atgādinām, ka pagājušā gada augustā Fišers laida klajā EP ar nosaukumu “Homework”, prezentējot divus singlus – “Ready” un “I Don’t Know”. 

Viņa TikTok vietnē populārā dziesma “This City”, kas oriģinālā atrodama Sidnejā dzimušā un Losandželosā dzīvojošā mūziķa debijas EP “Not A Hobby”, 2019. gadā tika laista klajā atkārtoti.

Savukārt Lovato pagājušajā mēnesī paziņoja par jauna dokumentālā seriāla “Dancing With the Devil” iznākšanu kanālā YouTube Originals. Vairāk par to vari izlasīt šeit.

  Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Demi Lovato, Sam Fischer

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white