Demī Lovato nosvin savas strijas

Publicēšanas datums : 29.12.2020

Dziedātāja Demī Lovato (Demi Lovato) dzied slavas dziesmas savam ķermenim un aicina fanus darīt to pašu.

28 gadus vecā māksliniece Instagramā plaši izteikusies par savu atkopšanos no ēšanas traucējumiem. Viņas garais monologs ir papildināts ar foto sēriju, kurā viņa savas strijas izcēlusi ar zelta spīdumiem. 

“Es no visas tiesas ticēju, ka atkopšanās no ēšanas traucējumiem nav reāla. Ka visi tikai izliekas un aiz slēgtām durvīm atkal krīt to valgos. “Viņa noteikti laiku pa laikam izvemj apēsto”, “NEVAR BŪT, ka viņa pieņem savu celulītu”... tās bija tikai dažas lietas, ko es agrāk domāju,” viņa iesākusi savu publikāciju.

Dziesmas “Sorry, Not Sorry” izpildītāja turpinājusi: “Esmu tik pateicīga, ka pirmo reizi savā mūžā varu godīgi teikt – mans uztura speciālists paskatījās uz mani un teica: “Lūk, šādi izskatās atkopšanās no ēšanas traucējumiem.” Pateicībā par to, kur šobrīd atrodos, lūk, dažas manis pašas uzņemtas fotogrāfijas, kas tapa šovasar karantīnas laikā, kad vēlējos nosvinēt savas strijas, nevis kaunēties par tām.”

“Es sāku lietot krāsu ar zelta spīdumiņiem, lai slavinātu savu ķermeni un visas tā sastāvdaļas (lai ko arī par tām domātu sabiedrība). Manas strijas nekur nepazudīs, tāpēc es tikpat labi varu tās mazliet izcelt zeltā, vai ne?” viņa piebildusi.

Pēc tam dziedātāja teikusi dažus uzmundrinošus vārdus saviem faniem, kuri cīnās ar tām pašām ķermeņa pieņemšanas problēmām.

 “Lai šis kalpo par atgādinājumu katram, kurš domā, ka tas nav iespējams: TAS IR IESPĒJAMS. JŪS TO SPĒJAT. ES JUMS TICU,” viņa ierakstījusi. “Šis gads ir bijis smags... esiet maigi pret sevi, ja paslīd kāja, un atcerieties atgriezties uz pareizā ceļa, jo jūs ESAT PENĪJUŠI ATVESEĻOŠANĀS BRĪNUMU ES JŪS MĪLU.”

image 1

Kā jau zināms, Lovato vienmēr ir atklāti runājusi par saviem ēšanas traucējumiem un to, kā šī nerimstošā cīņa ir bijusi viena no iemesliem viņas 2018. gada narkotiku pārdozēšanas epizodei.

Priecājamies un svinam kopā ar Demī!

Foto: publicitātes, instagram 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

 

Mākslinieki: Demi Lovato

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white