Demī Lovato lepojas ar Mailiju Sairusu

Publicēšanas datums : 19.05.2017

Par pozitīvām pārmaiņām Mailijas Sairusas (Miley Cyrus) dzīvē priecājas ne tikai viņa pati, bet pat Mailijas kolēģi.

Vēl viena kādreizējā Disneja kanāla zvaigzne Demī Lovato (Demi Lovato) ļoti lepojoties ar Mailijas lēmumu turpmāk dzīvi pavadīt skaidrā.

Dziesmas „Wrecking Ball” zvaigzne nesen atklāja, ka vairs nelietojot alkoholu un esot metusi mieru arī marihuānas smēķēšanai, lai varētu būt „super tīra un ar asu uztveri”.

Demī, kura pati savulaik ir cietusi no dažādām atkarībām, uzteikusi savu seno draudzeni un kolēģi par to, ka tā bijusi tik atklāta par sava dzīvesveida maiņu pozitīvā virzienā.

image 4
Demi Lovato & Miley Cyrus


„Es ļoti lepojos ar Mailiju,” Demī teikusi izdevumam „The Hollywood Reporter”. „Es domāju, ka zināšanas par to, ka arī pazīstamiem un populāriem cilvēkiem, kuri savā dzīvē saskaras ar lieliem stresiem, ir problēmas, palīdz cilvēkiem. Es domāju, ka zināšanas par to, ka atlabšana ir iespējama, palīdz, un tas tādiem cilvēkiem kā man pašai ir ļoti svarīgi.”

image 1
Demi Lovato


Demī, kura iepriekš ir laiku pavadījusi rehabilitācijas klīnikās, lai tiktu galā ar tādām problēmām kā ēšanas traucējumi un maniakālā depresija, martā nosvinēja būšanas skaidrā piekto gadadienu, savā Instagram kontā nosūtot pateicības vēsti faniem par atbalstu.

„Esmu ļoti pateicīga. Tas ir bijis īsts piedzīvojums. Tik daudz kāpumu un kritumu. Tik daudzas reizes man gribējās padoties, bet es apsēdos uz savām rokām un lūdzu Dievam atbrīvot mani no apsēstības,” viņa rakstījusi. „Es ļoti lepojos ar sevi, bet es to nespētu izdarīt bez sava augstākā spēka (Dieva), savas ģimenes, draugiem un visiem citiem, kuri mani atbalstīja. Šodien jūtos pazemīga un prieka pilna. Paldies jums visiem, ka palikāt kopā ar mani un man noticējāt.”

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) onMailijas skaidrā dzīve, protams, ir vēl krietni īsāka par Demī sasniegumiem, jo ASV radio stacijai „SiriusXM” maija sākumā viņa atklājusi, ka skaidrā ir „deviņas vai desmit nedēļas”.

„Man ir daudz enerģijas,” viņa atzīmējusi sarunā piebilstot: „Paskatieties man acīs, redziet, cik baltas tās ir… Tās ir tīras un skaidras, un es visu redzu.”

Tāpat intervijā viņa atzinusi, ka atmest kaitīgos ieradumus neesot bijis grūti, jo, ja viņa pieņemot kādu lēmumu, tad pie tā arī turoties.

image 3
Miley Cyrus


„Visu, ko es vēlos darīt, vai es gribu kaut ko pārtraukt vai uzsākt, es spēju visu. Es vienkārši nolēmu vairs nesmēķēt marihuānu, un tagad man to nedarīt ir pavisam viegli,” viņa ne bez lepnuma stāstījusi.

Novēlam gan Mailijai, gan Demī turēties pie savām labajām apņemšanām visu turpmāko mūžu! Mēs arī ar jums lepojamies, meitenes!

image 2

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white