Demī Lovato jūtas skaista bez kosmētikas

Publicēšanas datums : 16.04.2021

Demī Lovato (Demi Lovato) pieņem savu dabisko skaistumu.

Dziedātāja, kura nesen laida klajā skandalozo dokumentālo filmu “Demi Lovato: Dancing with the Devil”, šonedēļ piedaloties aktrises Drū Berimoras (Drew Barrymore) vadītajā sarunu šovā, atklājusi, kas viņai liek justies visskaistākajai.

“Man šķiet, ka visskaistākā jūtos ar tīru seju, pat savās treniņbiksēs, vienkārši pavadot laiku ar draugiem,” 28 gadus vecā Lovato atklājusi Berimorai.

Viņa piebildusi: “Nezinu, vienkārši tad es visvairāk jūtos kā es pati. Vienkārši tīri un ērti.”

Dziesmas “Anyone” izpildītāja jau iepriekš runājusi par to, cik ļoti viņai patīk iztikt bez meikapa, februārī savos sociālajos tīklos ievietojot bildi, kurā redzama bez grima.

“Neesmu izmantojusi #bezgrimapirmdienu jau gadiem, taču nolēmu, ka pēc tik daudzu glamūrīgu bilžu publicēšanas, kurās man ir tonna meikapa un mākslīgie mati, ir svarīgi parādīt, kas zem tā visa slēpjas,” līdzās bildei toreiz rakstījusi Lovato.

Tāpat dziedātāja piebildusi: “Šādi es izskatos 85-90% laika.”

“Lepojos ar saviem vasarraibumiem, lepojos ar savu bedrīti zodā un lepojos ar to, ka mīlu un pieņemu sevi tādu, kāda esmu.? #esmīlusevi,” lepni pasludinājusi māksliniece.

Sarunā ar Berimoru Demī arī apspriedusi savu lēmumu nogriezt matus.

“Es daru to sevis un savas labsajūtas dēļ, es lieku pati sevi pirms savas karjeras, un tas ir kaut kas tāds, ko nekad iepriekš neesmu darījusi. Es biju tik aizņemta ar domu, ka man jābūt šai seksīgajai, sievišķīgajai popzvaigznei, ka vienkārši aizmirsu, kas es esmu,” atklājusi dziesmas “Confident” izpildītāja.

“Es nogriezu matus, jo vienkārši gribēju sevi atbrīvot no visām dzimuma un seksualitātes normām, kas man kā no dienvidiem nākušai kristietei tika uzliktas,” viņa skaidrojusi. “Un, kad nogriezu matus, es sajutos tik brīva. Es nebiju gatava parakstīties uz to ideālu, kas man lika būt kādam, kas es neesmu.”

Lovato papildinājusi: “Tagad, kad vairs neizliekos, es jūtos laimīgāka, nekā jebkad esmu bijusi, un tas ir tāpēc, ka beidzot esmu godīga.”

Visu interviju vari noskatīties zemāk.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Mākslinieki: Demi Lovato

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white