Demī Lovato ir gatava atgriezties savā tumšākajā dzīves brīdī

Publicēšanas datums : 20.01.2021

Popzvaigzne Demī Lovato (Demi Lovato) jaunajā kanāla YouTube Originals dokumentālajā seriālā atklāti stāstīs par savu narkotiku pārdozēšanas epizodi 2018. gadā un daudz ko citu. 

Jaunais dokumentālais seriāls sauksies “Demi Lovato: Dancing With the Devil”.

Dziesmas “I Love Me” izpildītāja pilnīgi godīgi izstāstīs, kas tieši noveda pie viņas gandrīz liktenīgās pārdozēšanas un ko jaunu viņa par sevi atklājusi šī notikuma rezultātā. Tāpat tiks apspriesti viņas muzikālie panākumi pēdējo trīs gadu laikā. Kā izrādās, tad pirmie kadri dokumentālajam seriālam uzņemti jau dziedātājas pasaules koncertturnejas ar nosaukumu “Tell Me You Love Me” laikā tajā pašā 2018. gadā.

“Ir pagājuši divi gadi, kopš es nonācu savas dzīves tumšākajā punktā, un tagad es esmu gatava dalīties savā stāstā ar pasauli," Lovato sacījusi preses relīzē. “Pirmo reizi jums būs iespēja redzēt manas cīņas un sevis pārvarēšanas hroniku no mana skatupunkta. Esmu pateicīga, ka man ir iespēja doties šajā piedzīvojumā, lai paraudzītos acīs savai pagātnei un beidzot dalīties tajā ar pasauli.”

Pirmās divas no seriāla četrām sērijām skatītājiem bez maksas būs pieejamas 23. martā dziedātājas YouTube kanālā. Pārējās divas sērijas tiks laistas klajā katrā nākamajā otrdienā. 

Demi Lovato: Dancing With the Devil” sekos Demī 2017. gada ļoti atklātajai dokumentālajai filmai “Simply Complicated”, kas pa šo laiku kanālā YouTube ir noskatīta jau vairāk nekā 35 miljonus reižu.

“Demī ļaušanās izpētīt viņas dzīves tumšākos elementus ļaus auditorijai pilnībā izprast visu, kam viņa gājusi cauri, un galu galā arī to, kurp viņa iet,” sacījis seriāla producents Maikls D. Ratners (Michael D. Ratner).

Lūk, arī pašas Demī paziņojums Tviterā!

Foto: instagram.com @ddlovato

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Demi Lovato

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white