Demī Levato piedzīvojusi sirdslēkmi un vairākas triekas

Publicēšanas datums : 19.02.2021

 

Demī Lovato (Demi Lovato) atklājusi, kāpēc mēs nekad vairs neredzēsim viņu pie auto stūres.

Trešdien, 17. februārī 28 gadus vecā dziedātāja un viņas dokumentālās filmas “Demi Lovato: Dancing With the Devil” režisors Maikls D. Ratners (Michael D. Ratner) piedalījās Televīzijas kritiķu asociācijas (Television Critics Association) organizētajā sarunu raidījumā, lai pastāstītu ko vairāk par gaidāmo dokumentālo lenti.

Diskusijas laikā popzvaigzne skaidrojusi, kā filma izceļ ļoti reālās viņas 2018. gada narkotiku pārdozēšanas sekas, kas dziedātāju gandrīz nogādāja tai saulē. Dziesmas “I Love Me” izpildītāja atklājusi, ka piedzīvoto smadzeņu bojājumu sekas viņa izjūtot vēl šodien.

“Es vairs nevadu automašīnu, jo manā redzes laukā ir parādījušies aklie punkti,” skaidrojusi Demī. “Tāpat man ilgu laiku bija grūtības ar lasīšanu... Tas bija liels notikums, kad es beidzot varēju izlasīt tekstu no grāmatas. Tas notika pēc kādiem pāris mēnešiem, jo pirms tam mana redze bija miglaina.”

Atceroties savu satikšanos ar nāvi, Demī atklājusi: “Man bija trīs triekas, un man bija sirdslēkme. Mani ārsti sacīja, ka man bija atlikušas piecas līdz desmit minūtes, ko dzīvot.”

Lai arī veselības traucējumi pastāv vēl šobrīd, Demī jūtoties pateicīga, jo tie kalpojot viņai par atgādinājumu “kas varētu notikt, ja es atkal nonāktu šai tumšajā vietā”. 

Vēl vairāk, kādreizējā Disneja kanāla zvaigzne apzinoties, ka bēdīgi slavenā notikuma sekas varējušas būt vēl sliktākas. Viņa sacījusi: “Es esmu pateicīga par šiem atgādinājumiem, taču tāpat esmu pateicīga, ka man nebija ilgs laiks jāpavada rehabilitācijas iestādē. Visa mana rehabilitācija ir bijusi emocionāla.”

Taču pat šajā gadījumā Demī “neko nemainītu”. 

“Visam, kas ar mani notika, vajadzēja notikt, lai es iemācītos un saprastu to, ko es iemācījos un sapratu,” dziedātāja atzinusi. “Tas bija sāpīgs ceļojums, un man vēl šodien sāp atceroties, kādas sāpes man bija jāpiedzīvo, lai tiktu pāri tam, kam es tiku pāri, taču es neko nenožēloju.”

“Es ļoti lepojos ar to cilvēku, kāda esmu šodien,” piebildusi dziesmas “Confident” izpildītāja. “Un es ļoti lepojos, ka cilvēkiem būs iespēja to pieredzēt šajā dokumentālajā filmā. Esmu ļoti pateicīga, ka man ir bijusi tik lieliska atbalsta komanda.”

Noskaties filmas emocionālo treileri zemāk:

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

 

Mākslinieki: Demi Lovato

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white