Demī Levato ir atgriezusies studijā

Publicēšanas datums : 08.01.2021

Kā paziņojis dziedātājas Demī Lovato (Demi Lovato) menedžeris Skūters Brauns (Scooter Braun), zvaigzne Jaunajā gadā ir ķērusies pie darba un atgriezusies mūzikas ierakstu studijā.

“Demī ir studijā,” Brauns tvītojis jau 2. janvārī.

Vēlāk šo tvītu savā Instagram Story pārpublicējusi arī pati Demī.

Kā atceramies, arī 2020. gadu dziedātāja uzsāka ļoti sparīgi, janvārī 63. “Grammy” balvu pasniegšanas ceremonijā debitējot savu singlu “Anyone”. Februārī tieši Levato bija tas gods izpildīt ASV himnu, ievadot tā gada “Super Bowl’ izspēli, bet martā nāca klajā viņas himna sevis mīlestībai “I Love Me”. 

Ja vēsture ir kāds rādītājs, tad dziesmas “Still Have Me” izpildītāja arī šo gadu var uzsākt ļoti spēcīgi. Jāatzīst, ka kopš 2017. gada “Tell Me You Love Me” neesam no dziedātājas sagaidījuši jaunu pilna garuma albumu.

Un, re, - jau dažas dienas vēlāk, pēc trauksmainajiem notikumiem Amerikas Savienoto Valstu Kapitolija ēkā parādījusies ziņa, ka Demī ierakstot jaunu mūziku tieši šo notikumu iespaidā. 

Savā Tvitera kontā Levato darījusi zināmu, ka viņas “sirds ir salauzta” un “Es esmu studijā, strādājot pie kaut kā īpaša pēc šodienas uzbrukuma demokrātijai.”

“Man ir ļoti skumji apzināties, cik naiva esmu bijusi, ticot, ka nekas tāds vienkārši nevar notikt, un tomēr tas ir noticis. Te nu mēs esam,” rakstījusi māksliniece.

“Visiem, kas manos komentāros raksta, ka man vajadzētu dziedāt, nevis runāt par to, ko mūsu valstī vajadzētu mainīt... TIEŠI TĀPĒC ES TIK DAUDZ PUBLICĒJU. TIEŠI TĀPĒC MAN RŪP. TAS VAIRS NEDRĪKST NOTIKT, PIE VELNA.”

Kā zināms, šī nav pirmā reize, kad Demī radījusi mūziku kā atbildi uz politiskajiem notikumiem viņa dzimtenē. Neilgi pirms pagājušā gada novembrī notikušajām ASV prezidenta vēlēšanām viņa laida klajā singlu “Commander In Chief”, kurā sauca pie atbildības pašreizējo valsts prezidentu Donaldu Trampu (Donald Trump).

“Man no tiesas ir vienalga, vai tas izpostīs manu karjeru. Par to nav runa. Mana karjera te nav no svara,” toreiz apgalvoja dziedātāja.

Foto: usatoday.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā 

Mākslinieki: Demi Lovato

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white