David Guetta publisko video Fleetwood Mac dziesmas ‘Dreams’ savā versijā ar virālo sensāciju Doggface

Publicēšanas datums : 22.12.2020

David Guetta un MORTEN iepriecināja deju mūzikas cienītājus ar  Future Rave remiksu  Fleetwood Mac dziesmai ‘Dreams’, piedaloties vokālam no Lanie Gardner, kuru Guetta atklāja no YouTube. Šodien Guetta dalās ar dziesmas video, kurā piedalās Nathan Apodaca, aka Doggface, kurš kļuva populārs TikTok vietnē ar video, kurā redzams braucot ar deli, dzerot dzērienu no bundžinas un klausoties  Fleetwood Mac.

Pēc astoņām sadarbībām  ar Future Rave, iegūts vairāk kā 140 miljonus klausījumu, David Guetta izvietoja Instagram  vietnē nelielu klipiņu un nedēļas laikā ieguvis 500 000 skatījumu YouTube. Lai iegūtu papildu svaru dziesmai, Guetta turpat Instagram vietnē sazinājās ar Apodaca, kurš ar prieku piekrita piedaīties videoklipā.

Apodaca šis ir bijis īsts zvaigžņu gads, sasniegti 5,7 miljoni TikTok sekotāju, ticis aicināts uz intervijām, ko var lasīt visa pasaulē. Ticies ar elkiem, tostarp Wiz Khalifa un Snoop Dogg, izveidojis savu suvenīru līniju un nopircis māju!

Dziesmas video turpina ideju par Doggface pārvietošanos ar skrituļdēļi, tik šoreiz viņam pievienojas citi un noslēgumā isi dodas uz citu dimensiju. Dziesmā piedalās Lanie Gardner, kuras versiju dziesmai Dreams ir 7  iljoni skatījumu. Apvienojot visus spēkus kopā, varam novērot sociālo tīklu komunikācijas spēku.

Foto: publicitātes 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white