Dānijas pop zvaigzne Christopher izdod jaunu albumu

Publicēšanas datums : 30.03.2021

Viens no šī brīža aktuālākajiem Dānijas pop kultūras mūziķiem Christopher bija tikai 20 gadus jauns, kad jau ieguva plašu uzmanību savas valsts ietvaros. Dziesmas, kas iekļuva radiostaciju topos, izpārdoti koncerti un plaša mediju uzmanība. Visi līdz šim izdotie singli ir saņēmuši zelta vai platīna statusu Dānijā. Un jau vairākus gadus pamanījies iegūt popularitāti Korejā kopā ar K-Pop zvaigzni Chung Ha. Mūziķa kopējais dziesmu klausījumu skaits sniedzas pāri 1,5 miljardiem.

Līdz ar iepriekšējo albumu “Under the Surface”,  blondais Dānis Christopher nopietnāk pievērsies dziesmu rakstīšanai, kas tiek attīstīts jaunākajā albumā “My Blood”.

image 1

“Fall So Hard” ir dziesma par to, ka dzīvē turpmāk nebūs tikai par mani vien.  “Ghost” ir dziesma par dunča asuma sāpēm sirdī, kad saproti, ka esi palaidis prom mūža mīlestību.  “Good To Goodbye” ir par frustrāciju, ko izjūti, kad esi tālu prom no sava tuvākā. “My Blood” ir albuma tituldziesma un veltījums manam brālim, tēmu turpinu arī “Stones”, kurā piedalās Daniel Schulz.  “Lovechild” ir par attiecībām, kas nekad nav notikušas. “Leap Of Faith” par atbildību, kas rodas dzīves laikā. “Just So You Know” ir atgādinājums pašam sev par to kas es esmu – nost no skatuves.

“Aiming” kur sev jautāju par pasauli, kurā dzīvojam un, ka allaž vajag paturēt prātā pareizo perspektīvu, nevērtējot tikai no ārpuses, bet to, kādas ir iekšējās pasaules sajūtas,“ par savu albumu stāsta Christopher. 

	Christopher - Fall So Hard

Fall So Hard

Christopher
"My Blood"
	Christopher - Ghost

Ghost

Christopher
"My Blood"
	Christopher - Good To Goodbye (feat. Clara Mae)

Good To Goodbye (feat. Clara Mae)

Christopher
"My Blood"
	Christopher - My Blood

My Blood

Christopher
"My Blood"
	Christopher - Lovechild

Lovechild

Christopher
"My Blood"
	Christopher - Leap Of Faith

Leap Of Faith

Christopher
"My Blood"
	Christopher - Just So You Know

Just So You Know

Christopher
"My Blood"
	Christopher - Aiming

Aiming

Christopher
"My Blood"
	Christopher - Stones (feat. Daniel Schulz)

Stones (feat. Daniel Schulz)

Christopher
"My Blood"

 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Christopher

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white