COLDPLAY turpina iepriecināt fanus ar jaunām relīzēm

Publicēšanas datums : 18.10.2018

Pēc pagājušās nedēļas jaunumiem par dokumentālās filmas izrādīšanu ekskluzīvā vienas nakts seansā novembra vidū, Britu supergrupa Coldplay turpina iepriecināt fanus un izziņo dzīvās uzstāšanās ieraksta albuma un koncertfilmas izdošanu DVD.

7. decembrī Coldplay svinot rekordlielās koncerttūres “A Head Full Of Dreams” panākumus, izdod  Live In Buenos Aires / Live In São Paulo / A Head Full Of Dreams (Filma),pieejams CD, DVD, vinila, kā arī digitālajā formātā.

“Live In Buenos Aires” albums tika ierakstīts pagājušā gada 15. novembrī, noslēdzošajā, grupas viss vērienīgākās - 5,5 miljonu apmeklētāju lielās koncerttūres “A Head Full Of Dreams Tour” norises vietā. Tajā ir iekļautas visas 24 koncertā izskanējušās dziesmas. Savukārt divu stundu garā koncertfilma Live In São Paulo tika iefilmēta nedēļu pirms – 8.novembrī.

image 1

Apvienotās  - dzīvā ieraksta/ koncertfilmas relīzes, zināmas kā Butterfly komplekts, papildinošais elements ir dokumentālā filma A Head Full Of Dreams par grupas 20 gadu pastāvēšanu. Butterfly komplekta mākslinieciskais noformējums pieder Islandē dzimušajai māksliniecei Kristjanai S Viljamsai (Kristjana S Williams). Kolāža sastāv no tūkstošiem vizuālo motīvu, aizgūtiem no grupas albumu, video un citiem vizuālajiem noformējumiem. Faniem iespējams izpētīt kolāžu izmantojot palielināmo stiklu grupas mājaslapā www.coldplay.com

Viva La Vida no Live In Buenos Aires pieejama lejupielādei un straumēšanai visā pasaulē no šodienas -  šeit, Live In São Paulo video pieejams YouTube.

Live In Buenos Aires un Live In São Paulo atrodami grupas superhiti no septiņiem grupas Nr. 1 albumiem.

1. A Head Full Of Dreams
2. Yellow
3. Every Teardrop Is A Waterfall
4. The Scientist
5. God Put A Smile Upon Your Face
6. Paradise
7. Always In My Head
8. Magic
9. Everglow
10. Clocks
11. Midnight
12. Charlie Brown
13. Hymn For The Weekend
14. Fix You
15. Viva La Vida
16. Adventure Of A Lifetime
17. De Musica Ligera
18. Colour Spectrum
19. In My Place
20. Amor Argentina
21. Something Just Like This
22. A Sky Full Of Stars
23. Up&Up
24. End Credits

Butterfly komplektu iespējams jau tagad pasūtīt. pre-order
2 x DVD / 2 x CD komplektu un  2 x DVD / 3 x gold vinyl kolekcija; 2 x CD Live In Buenos Aires.

Digitāli  - Live In Buenos Aires albums pieejams lejupielādei un straumēšanai, tāpat arī filma Live In São Paulo.

No 16. novembra dokumentālā filma A Head Full Of Dreams filma būs skatāma ekskluzīvi Amazon Prime Video. Bet vienas nakts ekskluzīvā seansā 14. novembrī to varēs arī noskatīties 2000 kinoteātros 64 valstīs, tai skaitā arī Rīgā, ForumCinemas.

Filmas režisors ir Mets Vitekros (Mat Whitecross),  kurš pazīstams ar 2016. gadā izveidotu dokumentālu filmu par kulta grupu ”Oasis”. Savukārt, Coldplay viņš ir bijis klātesošs no pirmajiem mēģinājumiem student kopmītnēs, līdz grupas fenomenālajiem panākumiem šodien.

Mākslinieki: Coldplay, Oasis

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white