Charli XCX un Tūve Lū kaut ko brūvē

Publicēšanas datums : 07.04.2021

Ja varam ticēt Charli XCX, tad patlaban tiek gatavota jauna viņas un zviedru dziedātājas Tūve Lū (Tove Lo) muzikālā sadarbība, ko pati Čārlija sauc par “visu laiku labāko mūziku”.

Kā atceramies, abas dāmas jau iepriekš ir sadarbojušās singla “Out Of My Head”, kurš ir iekļauts Čārlijas mixtape “Pop 2”, ietvaros.

0" alt="embed" width="425" height="350" />

Savā Instagram kontā Čārlija pastāstījusi, kā abas mūziķes kopā strādājušas Palmspringsas studijā, un atklājusi vairāk par to, kādu mūziku viņas radījušas.

“Tūve Lū un es esam Palmspringsā un jau veselu nedēļu esam kopā rakstījušas dziesmas (testētas un drošas), un esam radījušas visu laiku labāko mūziku!!!!!” rakstījusi dziesmas “Break the Rules” izpildītāja.

Atbildot uz šo publikāciju, Tūve Lū rakstījusi, ka viņai ļoti patīkot strādāt kopā ar Čārliju.

0" alt="embed" width="425" height="350" />

Pēdējo nedēļu laikā Charli XCX ir vairākkārt dalījusies ar jaunu mūziku. Pagājušajā mēnesī Čārlijas skolotā grupa Nasty Cherry publicējusi savas muzikālās skolotājas sarakstītu dziesmu ar nosaukumu “Her Body”, kā arī viņa laidusi klajā savas supergrupas, ko veido kopā ar The 1975 un No Rome, pirmo singlu “Spinning”.

0" alt="embed" width="425" height="350" />

Tomēr izskatās, ka tas vēl varētu nebūt viss. Kādā nesenā intervijā Čārlija atklājusi, ka domājot par atgriešanos pie tās nepabeigtās mūzikas, kas tapusi pirms vispasaules pandēmijas. 

“Es tā kā sāku pamazām par to atkal domāt,” dziedātāja pastāstījusi žurnālam “Insider”. “Man ir dažādas idejas un skaidrs virziens, kurā doties.”

Ieskats jaunā mūzikā tika dots arī tiešsaistes koncertā, ko martā pārraidīja no Losandželosas, kurā tika iekļauta jauna dziesma ar iespējamu nosaukumu “Don’t Think Twice”.

Tad nu gaidīsim, ko Čārlija un Tūve būs saražojušas šoreiz!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Charli Xcx, Tove Lo

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white