Charli XCX jaunā albuma gaidās

Publicēšanas datums : 22.03.2021

 Lai mazliet nomierinātu fanu prātus, Charli XCX ņēmusi talkā sociālās platformas TikTok komentāru sadaļu, lai pastāstītu, ko tad varam sagaidīt no viņas nākamā albuma.

Dziesmas “Vroom Vroom” izpildītāja rakstījusi: “Nākamais albums būs POPTASTISKS, un es jūtos ļoti iedvesmota.”

Šāda gaidāmā albuma reklāma nākusi drīz pēc tam, kad 28 gadus vecā dziedātāja atzinusi, ka divas nedēļas pēc darba sākšanas pie sava ceturtā studijas albuma “How I’m Feeling Now” sākusi domāt, ka tā ir “slikta ideja”.

Jāpiebilst, ka “How I’m Feeling Now” Čārlija laida klajā pagājušā gada pavasarī, globālās pandēmijas pirmā viļņa laikā, kad tā sarakstīšanai, producēšanai un māsterēšanai bija veltījusi tikai piecas nedēļas. Tomēr mākslinieci mocījušas šaubas par šo projektu.

Viņa sacījusi: “Bija viens brīdis, apmēram pēc divu nedēļu darba, kad man šķita: “Velns parāvis, šī bija slikta ideja.”

Taču, kad tas tomēr tika izdots un es caur to sajutos ļoti, ļoti tuva saviem faniem, tas bija ļoti, ļoti īpaši.”

Kopš tā laika Čārlija ir cītīgi strādājusi pie jaunas mūzikas un jau plāno savu nākamo gājienu.

Dziesmas “Cross You Out” izpildītāja ziņojusi: “Es tā kā esmu sākusi par to atkal domāt. Man ir dažas idejas un virziens, kurā vēlos doties.”

Kā jau zināms, Čārlija nesen apvienoja spēkus ar grupu The 1975 un filipīniešu izcelsmes mūziķi No Rome, lai laistu klajā dziesmu “Spinning”, pie kuras ticis strādāts divus gadus.

0" alt="embed" width="425" height="350" />

Runājot par ilgo procesu, mūziķe pajokojusi: “Viņi ļoti ilgi apstrādā idejas.

Un tā nav poza! Manuprāt, viņi zina, ka man patīk strādāt ļoti ātri, un pieņemu, ka viņiem tas dažbrīd šķiet visai slimi.

Mēs ilgu laiku to slīpējām un pielabojām. Pēc tam tā vienkārši ilgi nogulēja plauktā. Taču nu tā tiek izdota, par ko man liels prieks, jo uzskatu, ka tā ir super izdevusies.”

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Charli Xcx

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white