Chance the Rapper ir viens no 100 ietekmīgākajiem cilvēkiem pasaulē

Publicēšanas datums : 21.04.2017

Katru gadu žurnāls „TIME” publicē 100 pasaulē ietekmīgāko cilvēku sarakstu. Tie pārstāv visas jomas un darbības sfēras, jo runa nav par bagātākajiem, slavenākajiem vai varenākajiem, bet par tiem, kuriem visvairāk izdevies ietekmēt sabiedrisko domu un tādejādi radīt pārmaiņas sabiedrībā.

image 6Šā gada 100 ietekmīgāko cilvēku sarakstā nokļuvuši arī vairāki mūziķi, tajā skaitā tikai 24 gadus vecais amerikāņu uzlecošā repa zvaigzne Chance the Rapper, Donalds Glovers (Donald Glover), ko mūzikas mīļotāji pazīst kā Childish Gambino un Rizs Ahmeds (Riz Ahmed), kuru mūzikas lauciņā pazīst kā grupas Swet Shop Boys dalībnieku Riz MC.

image 4
Chance the Rapper & Childish Gambino


image 5
Riz Ahmed


Kā jau pierasts šajā publikācijā, veltījumu katram varonim rakstījis kāds tik pat slavens un pazīstams sabiedriskais darbinieks. Tā, piemēram, Chance the Rapper veltītais teksts tapis no viņa Čikāgas reperu saimes kaimiņa Common rokas.

image 2
Common


Glovera kādreizējā kolēģe seriālā „30 Rock” aktrise Tīna Feja (Tina Fey) sastādījusi viņa labo īpašību aprakstu, bet Ahmedam slavas dziesmas „sadziedājis” pazīstamais komponists Lins-Manuels Miranda (Lin-Manuel Miranda).

image 7
Tina Fey


image 3
Lin-Manuel Miranda


Tāpat sarakstā iekļuvuši arī labie draugi dziedātāja Ališa Kīza (Alicia Keys) un DJ Khaled. Pirmā minēta kā viena no saraksta dalībniecēm, bet otrais sarakstījis veltījumu sociālās platformas Snapshat direktoram Evanam Spīgelam (Evan Spiegel).

image 1
Alicia Keys & DJ Khaled


Ar pilnu žurnāla „TIME” 100 ietekmīgāko cilvēku pasaulē sarakstu vari iepazīties šeit.

Mēs pie šīs tēmas vēl atgriezīsimies kādā no nākošajiem rakstiem.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white