Čestera Beningtona ģimene sarunājas ar Linkin Park solistu caur viņa mikrofonu

Publicēšanas datums : 23.07.2018

Kopš Linkin Park solista traģiskās nāves ir pagājis jau gads un viņa ģimene joprojām cenšas samierināties ar šo zaudējumu. 

2017. gada 20. jūlijā Česters Beningtons (Chester Bennington) atņēma pats sev dzīvību, atstājot aiz sevis sievu, sešus bērnus un tūkstošiem uzticamu fanu. Tagad, kad kopš traģiskā zaudējuma ir pagājis jau gads, Čestera sieva Talinda Beningtona (Talinda Bennington) jaunā intervijā apspriedusi, kā ģimene, ieskaitot arī septiņus gadus vecos dvīņus, tiek galā ar pēkšņo mūziķa aiziešanu. 

image 1
Talinda & Chester Benningtons

“Mana misija bija neļaut šai kļūdai izbojāt manu bērnu dzīves,” intervijā paziņojusi Talinda, piebilstot, ka viņa iedrošināja savus bērnus runāt par viņu tēvu. Bērni bieži esot raduši mieru, sarunājoties ar Česteru caur viņa mikrofoniem, kurus ģimene glabā savās mājās. 

image 3
Chester Bennington
 

“Es viņam vienkārši pastāstu, kā pagājusi mana diena, un tad es viņam lūdzu atnākt pie manis manos sapņos. Mans suns nesen nomira, tāpēc es lūdzu viņam paņemt līdzi arī manu suni,” pastāstīja Tailers (Tayler Bennington), Čestera 12 gadus vecais dēls. Talinda piebildusi: “Viņiem ir atļauts runāt mikrofonā, kad vien viņi vēlas sajusties tuvu tēvam.” 

image 2
Bennington family
 

Atskatoties uz dienu, kad Česters nomira, Talinda apgalvo, ka tā uz mūžu būs iespiedusies viņas prātā. Turklāt daži no visgrūtākajiem mirkļiem bija Linkin Park dziesmu dzirdēšana publiskās vietās. Tomēr Talinda uzņēmās jaunu misiju – radīt kampaņu “#320ChangesDirection”, kas veicina publikas informētību par garīgās veselības problēmām un atkarībām – kurā ieguldīja visas savas apmulsušās un nostalģiskās emocijas.  

Talinda arī atklājusi, ka saviem bērniem viņa stāsta, ka “tētis nomira, jo viņa smadzenes bija slimas,” kas ir iedvesmojis Taileru iesaistīties garīgās veselības problēmu informētības veicināšanā līdzās savai mātei. “Pat ja tava diena nav izdevusies, pastāsti kādam. Neslēp savas jūtas, izpaud tās,” iesaka Tailers. “Atrodi kādu, kam tu uzticies!” 

Mākslinieki: Linkin Park

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white