Cardi B tikusi pie galvenās lomas filmā

Publicēšanas datums : 20.01.2021

Vēl viena mūzikas pasaules zvaigzne cenšas ielauzties kino.

Pazīstamā repere Cardi B tikusi pie galvenās lomas kompānijas “Paramount” gaidāmajā lentē “Pansionāts” (“Assisted Living”).

“Pansionāts” tiek aprakstīta kā “raupja komēdija” ar “lielu sirdi”, kas līdzinās tādām slavenām klasiskām komēdijām kā “Sirdspuķīte” (“Tootsie”), “Māsa uzdarbojas” (“Sister Act”) un “Mūžīgā aukle” (“Mrs. Doubtfire”). (Tātad zinām, ka ne visi būs tie, par ko uzdodas!)

Filmas galvenā zvaigzne ir Cardi B atveidotā Embera, sīka krāpniecīte, kura iekuļas pamatīgās nepatikšanās, kad viena no krāpšanas shēmām saiet greizi. Bēgot no policijas un saviem bijušajiem kriminālajiem partneriem, viņa izmisīgi meklē vietu patvērumam. Situācijai kļūstot arvien saspringtākai, Embera nomaskējas par vecu kundzīti un paslēpjas vienīgajā vietā, kur neviens viņu nemeklēs – viņas sen nesatiktās vecmāmiņas pansionātā.

image 1

Kompānija “Paramount” izcīnījusi tiesības filmēt šo materiālu spriedzes pilnā vairāksolīšanā 2019. gada pavasarī. Filmas oriģinālo scenāriju sarakstījusi Keja Ojeguna (Kay Oyegun), kas ir viena no scenārija autorēm tautā iemīļotajam seriālam “Tie esam mēs” (“This Is Us”).

 Atgādinām, ka “Grammy” laureāti Cardi B, kura atbildīga par tādiem superhitiem kā “Bodak Yellow”, “I Like It” un “WAP”, pirmo reizi uz kino ekrāniem varējām redzēt līdzās Dženiferai Lopezai (Jennifer Lopez), Konstancei Vu (Constance Wu) un Kikī Palmerei (Keke Palmer) 2019. gada krimināldrāmā “Afēristes” (“Hustlers”), kas stāstīja par striptīza dejotājām, kuras apkrāpj savus bagātos Volstrītas klientus. Tāpat viņa ir tikusi apstiprināta lomai filmā “F9”, kas būs nākamā “Ātrs un bez žēlastības” (The Fast & the Furious”) franšīzes sērija.

Tad nu gaidīsim filmu, lai redzētu, kā hita “Money Bag” izpildītājai klājas pansionātā!

Foto: gettyimages.com, gamersgrades.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Cardi B

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white