Cardi B ir pirmā sieviešu repere ar diviem Nr. 1 singliem ASV

Publicēšanas datums : 03.07.2018

Cardi B singls “I Like It” ar Bad Bunny un J Balvin ir sasniedzis “Billboard Hot 100” topa virsotni, kļūstot par reperes otro Nr. 1 singlu pēc “Bodak Yellow”. 

Un kā izrādās, šis fakts ir izpelnījies māksliniecei iespēju lepoties ar būšanu pirmajai sieviešu reperei ar diviem “Hot 100” līderiem. 

 

Cardi B pārspēj četras sieviešu reperes, kuras iepriekš ir iekarojušas topa virsotni ar vienu Nr. 1 singlu: Lorīna Hila (Lauryn Hill) ar “Doo Wop (That Thing)” 1998. gadā, Kristīna Agilera (Christina Aguilera), Mya un Pink ar “Lady Marmalade” 2001. gadā, Shawnna kā sadarbības partnere Ludacris dziesmā “Stand Up” 2003. gadā un Igija Azīlija (Iggy Azalea) ar “Fancy” 2014. gadā. 

“I Like It” ir daļēji spāņu valodā izpildīta dziesma, kurā iekļauts fragments no dziesmas “I Like It Like That”, ko oriģināli izpildījis Pīts Rodrigezs (Pete Rodriguez) 1967. gadā. Dziesma dzirdama Cardi B kritiķu lauriem apbērtajā debijas albumā “Invasion of Privacy”, kas iekaroja ASV albumu topu virsotni tā pirmajā izdošanas nedēļā šā gada sākumā. 

Jāpiebilst, ka Cardi B arī ir pirmā māksliniece kopš apvienības Macklemore & Ryan Lewis, kurai izdevies iekarot ASV singlu topa virsotni ar pāri dziesmu no debijas albuma. Savukārt Bad Bunny un J Balvin šī ir pirmā reize, kad viņi ir nonākuši “Billboard Hot 100” topa virsotnē. 

NUMBER #1 @badbunnypr @jbalvin

A post shared by Cardi B Official IG (@iamcardib) on

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white