BTS viesojas pie Stīvena Kolbēra

Publicēšanas datums : 28.05.2021

 K-popa zvaigznes BTS šonedēļ piedalījās amerikāņu televīzijas raidījumā “The Late Show With Stephen Colbert”, kurā izpildīja savu jaunāko veikumu angļu valodā – dziesmu “Butter”. 

Pēc tam, kad šova vadītājs Stīvens Kolbērs (Stephen Colbert) bija iepazīstinājis ar grupu, visi septiņi puiši, uzstājoties izsmalcinātās dekorācijās, demonstrēja gan izveicīgus deju soļus, gan cienījamas vokālās spējas. “Gluds kā sviests/ Ievelk tevi kā neviens cits/ Nav vajadzīgs vietu ierādītājs/ Lai es atcerētos, ka tu esi smagi iemīlējusies,” (“Smooth like butter / Pull you in like no other / Don’t need no usher / To remind me you got it bad,”) dziedāja puiši, visi kā viens tērpti klasiskos melnos uzvalkos un baltos kreklos.

Turklāt BTS ne tikai izklaidēja raidījuma skatītājus ar savu muzikālo performanci, bet piedalījās arī īpašā šova sadaļā, kurā apmācīja raidījuma vadītāju un skatītājus izsmalcinātos roku žestos un citās kustībās.

Kopš tā izdošanas 21. maijā “Butter” ir pārspējis vairākus rekordus visās iespējamajās jomās. Viens no būtiskākajiem sasniegumiem – singls var lepoties ar vislielākās debijas rekordu mūzikas straumēšanas platformā Spotify, kur tā izdošanas dienā ticis atskaņots vairāk nekā 11 miljonus reižu. Iepriekš šis rekords piederēja Džastina Bībera (Justin Bieber) un Eda Šīrana (Ed Sheeran) dziesmai “I Don’t Care”, kura 2019. gada 10. maijā nopelnīja 10,977 miljonus straumējumu.

Savukārt dziesmas videoklips ir pārspējis līdzšinējo kanāla YouTube rekordu, kļūstot par klipu, kuram pirmajās 24h ir izdevies iegūt apmēram 112,855 miljonus skatījumu.

Tāpat BTS nupat triumfēja Billboard Awards ceremonijā, iegūstot visas četras balvas, kurām bija nominēta. Vairāk par to vari uzzināt šeit. 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: BTS

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white