BTS joprojām sapņo par “Grammy”

Publicēšanas datums : 30.03.2021

Korejiešu puišu grupa BTS “pirms savas karjeras beigām” ir apņēmušies tikt pie vismaz vienas “Grammy” balvas.

Viesojoties dienvidkorejiešu sarunu šovā “You Quiz On The Block”, K-popa septets apspriedis slavu, savas iesācēju dienas un mīlestību pret saviem faniem. Tāpat puiši nav vairījušies apspriest arī savu nesen piedzīvoto zaudējumu 2021. gada “Grammy” balvu pasniegšanas ceremonijā.

Jāatgādina, ka BTS ir pirmā K-popa grupa, kas ir tikusi nominēta “Grammy” balvai vienā no lielajām kategorijām. Šogad viņi ar savu rekordus gāzošo hitu “Dynamite” sacentās Labākā popa dueta vai grupas izpildījuma kategorijā, taču diemžēl zaudēja Ladu Gaga un Arianas Grandes (Ariana Grande) duetam “Rain On Me”.

Par spīti zaudējumam BTS apgalvo, ka tas viņus tikai motivējis strādāt vēl vairāk, lai pie balvas tiktu kādā no nākamajām reizēm. “Jau tikt nominētiem vien bija lieliski, bet laikam jau man tomēr gribējās arī uzvarēt,” atzinis grupas dalībnieks V. “Neuzvarēšana mani zināmā mērā restartēja. Manuprāt, tas būs mūsu virzītājspēks, lai mēs kļūtu vēl labāki.”

V grupas biedrs Suga piekritis viņam un piebildis, ka grupa vēloties nopelnīt vismaz vienu “Grammy” balvu “pirms savas karjeras beigām”. “Šogad mēs pie balvas netikām, bet mēs vēlamies aktīvi dziedāt vēl ilgu laiku. Tas, protams, ir grūti, bet, iespējams, nākamgad vai gadu vēlāk, vai pirms mūsu karjeras beigām mēs vēlamies tikt pie “Grammy”.”

15. martā BTS sociālajos medijos bija ievietojuši video, kurā redzama viņu reakcija uz savu “Grammy” zaudējumu. Kopš tā laika šis ieraksts ir nopelnījis jau vairāk nekā 700 000 retvītu. Savu publikāciju puiši bija nosaukuši: “Tas brīdis.”

Pēc paša pasākuma BTS sacījuši, ka viņi savu zaudējumu neuzskata par “izgāšanos”. “Es esmu redzējis daudzus rakstus, kuros teikts, ka mēs, nedabūjot balvu, esam “izgāzušies”, taču es neuzskatu, ka tā būtu izgāšanās, ņemot vērā, ka mums kā nominantiem bija iespēja pirmo reizi uzstāties šajā ceremonijā,” žurnāla “People” organizētajā tiešraidē sacījis RM.

“Es nedomāju, ka tā bija izgāšanās, taču paskatīsimies uz pozitīvo pusi: mēs pirmo reizi tikām nominēti un pirmo reizi vieni paši uzstājāmies.”

Jāpiebilst, ka, filmēta Seulā, BTS puišu uzstāšanās bija pirmā reize, kad viņi “Grammy” ceremonijā uzstājās vieni paši. 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: BTS

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white