BTS jau ceturto gadu pēc kārtas ir Tvitera favorīti

BTS to ir paveikuši vēlreiz!

Korejiešu puišu grupa ir atrodama 2020. gada ASV Visvairāk Tviterā apspriesto mūziķu topa augšgalā. Kā ziņo jaunākais Tvitera pētījums, kurā apkopoti pagājušajā gadā visvairāk šajā platformā apspriestie temati, pie šī panākuma septiņiem puišiem, kas veido BTS, ir izdevies tikt jau ceturto gadu pēc kārtas.

image 1

Godpilnajā otrajā vietā mūziķu vidū ir Kanje Vests (Kanye West), bet viņam seko Bejonse (Beyone) un Dreiks (Drake).

Jāsaka gan, ka korejieši valda šajā topā, jo piektajā, sestajā un septītajā vietā arīdzan atrodamas K-popa grupas, respektīvi, ATEEZ, NCT un EXO.

Visvairāk Tviterā apspriesto mākslinieku ASV teritorijā desmitnieku noslēdz repere Meghan Thee Stallion, britu imports Harijs Stailzs (Harry Styles) un latīņamerikānis Bad Bunny.

Tāpat dienvidkorejiešu septets, kurā ietilpst RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V un Jungkook, ir K-popa līderi arī vispasaules mēroga Tvitera pasaulē, kurā viņiem seko NCT un EXO.

Ja ar to vēl nepietiek, tad grupas izpildītie hiti “Dynamite”, “ON”, “Black Swan” un “Life Goes On” ir četras visvairāk Tviterā apspriestās dziesmas. Un, ha, dziesmu topa piektajā vietā ir vēl viena korejiešu puišu grupa GOT7 ar savu superhitu “Breath”. 

Ja varam ticēt jau pieminētajam Tvitera pētījumam, tad 2020. gadā BTS Tviterā pieminēti 6,7 miljardus reižu, kas ir jauns rekords šajā jomā. 

Atgādinām, ka 14. martā notiekošajā “Grammy” ceremonijā BTS ar dziesmu “Dynamite” var tikt pie kārotās balvas kā Labākais dueta/grupas izpildījums. Un, pat ja netiks, vēsturē viņi ir iegājuši tik un tā – kā pirmie K-popa izpildītāji, kas tikuši pie “Grammy” nominācijas.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white