BTS izdos jaunu singlu “Butter”

Publicēšanas datums : 29.04.2021

Šīs nedēļas sākuma korejiešu puišu grupa BTS atklājusi detaļas par savu gaidāmo jauno singlu “Butter”.

Jaunais singls būs otrā oriģināldziesma, ko k-popa fenomens laidīs klajā pēc pagājušajā gadā izdotā superhita “Dynamite”.

Jaunā dziesma pie klausītājiem nonāks agrā 21. maija rītā, un BTS to oficiālajā paziņojumā presei aprakstījuši kā “deju popa dziesmu, kas kūsāt kūsā no maigā, bet harizmātiskā BTS šarma.”

Ar dziesmas vizuālo noformējumu vari iepazīties zemāk:

Kas attiecas uz iepriekš pieminēto “Dynamite”, tad tā nesen kļuvusi par Billboard Hot 100 topā visilgāk pavadījušo dziesmu, ko radījis korejiešu mākslinieks. Tādejādi BTS darinājums apsteidzis Psy 2013. gadā uzstādīto rekordu ar hitu “Gangnam Style”, kas topā pavadīja 31 nedēļu.

Tāpat “Dynamite” kļuvusi par visilgāk Billboard’s Digital Song Sales Chart topa 1. vietā pavadījušo dziesmu, nogāžot no goda pjedestāla Luisa Fonsi (Luis Fonsi) radīto “Despacito”, kas šā topa 1. vietā bijusi atrodama veselas 17 reizes. 

Vēl interesanti, ka pagājušajā nedēļā luksusa modes zīmols “Louis Vuitton” pasludināja BTS par saviem jaunākajiem zīmola vēstnešiem.

Medijiem izplatītajā preses relīzē “Louis Vuitton” nosaucis BTS par “vienu no visslavenākajām un ietekmīgākajām grupām pasaulē”. 

“Kļūšana par visā pasaulē pazīstama zīmola vēstnešiem mums visiem ir ārkārtīgi satraucošs brīdis,” savā paziņojumā atklājuši paši BTS.

Kā daļa no jaunās partnerības no grupas tiek sagaidīta piedalīšanās dažādos minētā zīmola īpašajos projektos. Tāpat gaidāms, ka sekojošajās publiskās uzstāšanās reizēs viņiem savā garderobē būs jāiekļauj “Louis Vuitton” izstrādājumi.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: BTS

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white