BTS izdevies ierindoties britu un Billboard topu augšgalos

Publicēšanas datums : 01.09.2020

Dienvidkorejiešu grupai BTS ar savu jaunāko skaņdarbu “Dynamite” izdevies iekļūt gan Lielbritānijas singlu topa pirmajās pozīcijās, gan ieņemt saraksta virsotni otrpus okeānam. Izpildītāji britu dziesmu sarakstā palika trešajā pozīcijā, ieņemot vēl nebijušus augstumus. Iepriekš dziedātājiem izdevās palikt 13. vietā ar singlu “Boy With Luv”, kas tapa sadarbībā ar Holziju (Halsey). 

“Dynamite” izdevās sakrāt nedaudz pāri 50 tūkstošiem pārdoto kopiju, 5,3 miljonus atskaņojumu, kā arī 22 tūkstošus lejupielāžu. “Mēs jūtamies ļoti pagodināti, ka mums izdevies ierindoties britu topa trešajā pozīcijā. Bez mūsu faniem, kas snieguši mums atbalstu un mīlestību kopš pirmās dienas, mums tas nebūtu izdevies,” atzina grupas dalībnieki.

Savukārt Billboard medijs ziņo, ka dziesminiekiem izdevies iekļūt ASV klausītāko dziesmu saraksta pirmajā pozīcijā, kas kļuvis par pirmo Dienvidkorejiešu skaņdarbu, kam izdevies sasniegt topa pirmo vietu. Pirms tam mūziķi spēja palikt trešajā pozīcijā ar singlu “On”, kas tika izdots šā gada martā.

Iepriekš jau ziņojām, ka grupai izdevās uzstādīt jaunu Youtube rekordu, “Dynamite” kļūstot par visskatītāko videoklipu visā platformā 24 stundu laikā, sakrājot vairāk nē 100 miljonus skatījumu. Pašlaik grupa ir laidusi klajā astoņus studiju albumus - četrus japāņu valodā un četrus korejiešu. Izpildītāji ir izdevuši arī singlu plates. Pēdējā no tām iznāca pērnā gada jūlijā un nēsāja nosaukumu “Lights" / "Boy with Luv”.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

 

Mākslinieki: BTS

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white