BTS hiti "DNA" un "MIC Drop" ir sertificēti ar Zelta statusu

Publicēšanas datums : 13.02.2018

Dienvidkorejiešu puišu grupa BTS turpina gūt arvien jaunus un šajā pasaules pusē teju vēl neredzētus panākumus.

Tikai dažas dienas pēc tam, kad Desiigner dalījās ar ziņām, ka viņa, BTS un Stīva Aoki (Steve Aoki) kopdarbs “MIC Drop” ir ieguvis Zelta sertifikātu, vēl viena K-pop dziesma ir guvusi tādus pašus panākumus. 

Pirmdien (12. februārī) Amerikas Ierakstu industrijas asociācija (Record Industry Association of America (RIAA)) atjaunināja informāciju savā mājaslapā, lai atklātu 104 dziesmas un 17 albumus, kas janvārī izpelnījušās Zelta vai Platīna statusus. Tajā redzams, ka BTS hits “MIC Drop” izdevies pārdot pusmiljonu sertificēto kopiju 6. februārī, kamēr singls “DNA” šādu pašu atzīmi sasniedza 9. februārī. Abas dziesmas tika izdotas septembrī līdz ar grupas singlu izlasi “Love Yourself: Her”. “MIC Drop” tika izdota remiksa formātā novembrī, kurā dziesmas producēšanā roku pielika Aoki un Desiigner

BTS ir pirmā korejiešu grupa, kas sasniegusi RIAA atzinību un tikai otrais korejiešu mākslinieks pēc PSY, kura “Gangnam Style” ieguva pieckārtēju multi-Platīna statusu 2013. gadā. Grupas “Love Yourself: Her” pagājušajā gadā bija ne vien vislabāk pārdotais fiziskā formāta albums Dienvidkorejā, bet arī līdz šim visaugstākais korejiešu grupas albums ASV topā, sasniedzot godpilno 7. vietu. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white