BTS ar savu jaunāko singlu uzstāda jaunu Youtube rekordu

Publicēšanas datums : 25.08.2020

Dienvidkorejiešu popgrupa BTS pārsteiguši gan sevi, gan interneta plašumus, uzstādot jaunu Youtube rekordu, kā arī savu personīgo. Jaunais singls “Dynamite” kļuva par visskatītāko videoklipu visā platformā 24 stundu laikā, sakrājot vairāk nē 100 miljonus skatījumu.

Papildus tam, izpildītāji pārsteidza visus arī mūzikas topu sarakstos, mērķējot uz Lielbritānijas singlu augšgalu un “Billboard” pop žanra dziesmu sarakstu. Lielbritānijā korejiešu skaņdarbs salasīja 1,7 miljonus atskaņojumu un 1,7 tūkstošus pārdoto kopiju pirmajās 48 stundās. Pašlaik nav iespējams prognozēt vai dziesma spēs ieņemt pirmo pozīciju angļu topā vai paliks desmit populārāko ierakstu sarakstā.

“Dynamite” ir pirmais singls, ko mūziķi izdevuši pilnībā angļu valodā, kas, iespējams, var nedaudz paskaidrot straujo popularitātes pieaugumu. Dziesmas videoklipam patlaban ir pāri 190 miljoniem skatījumu, savukārt pirmajā diennaktī tam izdevies sakrāt 101 miljonu atskaņojumu, atņemot rekordu grupai “Blackpink” un viņu dziesmai “How You Like That”. Mūzikas klips arīdzan kļuva par skatītāko pirmatskaņojumu platformā, kad tam pieslēdzās 3 miljoni lietotāju vienlaicīgi.
Kā izteicās paši dziesminieki, viņi plāno albuma izdošanu šā gada otrajā pusē, tomēr vēlējās sākt ar singla izdošanu, lai iepriecinātu savus klausītājus. “Mēs vēlējāmies sākumā izdot singlu, jo mēs gribam sasniegt savus fanus, cik ātri vien iespējams. Vīrusa dēļ cilvēkiem visā pasaulē ir ļoti grūti un mēs vēlējāmies dalīties ar savu pozitīvu enerģiju ar faniem,” izteicās viens no grupas dalībniekiem.

Pašlaik grupa ir laidusi klajā astoņus studiju albumus - četrus japāņu valodā un četrus korejiešu. Izpildītāji ir izdevuši arī singlu plates. Pēdējā no tām iznāca pērnā gada jūlijā un nēsāja nosaukumu “Lights" / "Boy with Luv”.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

Mākslinieki: BTS

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white